Куди зникли зі сцени брати Борисенко та як зараз виглядають Сашко і Вова: “Змінилися обставини”

Сашко і Вова Борисенки співають з раннього дитинства. Завдяки тому, що вони ніколи не лінилися, змогли досягти успіху та пробитися на велику сцену. Справжню популярність братам принесла участь у “Фабриці зірок-3”, куди вони потравили, до речі, схитрувавши. На момент кастингу хлопці були неповнолітніми, тому збрехали про свій вік.

Брати Борисенки зайняли 4 місце, після чого стали учасниками музичного конкурсу “Фабрика суперфінал”, де здобули приз глядацьких симпатій, а разом з тим і можливість зняти дебютний кліп. Після закінчення проєкту Олександр і Володимир підписали контракт з “Новим каналом”, записали 11 пісень та зняли 4 відеокліпи.

Співаки давали багато концертів, армія їх фанатів, зокрема фанаток, невпинно зростала, але з часом вони зникли з радарів преси.

Брати Борисенко зникли зі сцени на піку популярності
Брати Борисенко зникли зі сцени на піку популярності

Зі спадом популярності брати Борисенко зосередилися на особистому житті. Сашко три роки зустрічався зі значно старшою за себе жінкою, з якою згодом розійшовся. Другим серйозним коханням стала акторка Марія Івашечкіна, однак і з нею побудувати родину не вдалося.

Сашко Борисенко та його колишня дівчина-акторка
Сашко Борисенко та його колишня дівчина-акторка

Вова ж перевершив брата і встиг офіційно розпрощатися зі статусом холостяка. Ще на “Фабриці зірок” він познайомився зі співачкою Любов’ю Юнак (Лавіка), яка стала його дружиною. Вони здавалися ідеальною парою, проте після шести років разом подружжя розлучилося:

“Змінилися обставини. Її щось перестало влаштовувати в мені, а мене – в ній. Ми просто почали сваритися. Битовуха, непорозуміння… Не знаю. Вона зробила перший крок, і я погодився. Це був достатньо сильний удар для мене”, – розповідав Вова.

Лавіка і Вова Борисенко розійшлися
Лавіка і Вова Борисенко розійшлися

Цей період видався для хлопця складним, тому братам Борисенко довелося тимчасово поставити музичну кар’єру на паузу. Зараз Сашко і Вова потроху повертаються в шоу-бізнес, пишуть нові пісні та виступають як дует BRO.

Брати Борисенко зараз
Брати Борисенко зараз

Схожі новини