Олександр Пономарьов та Дзідзьо закохалися в одну й ту саму жінку: “Ретельно тримають в таємниці”

Неочікувано для всієї української публіки, Олександр Пономарьов та Михайло Хома (Дзідзьо) підготували для своїх фанатів неймовірну історію. Зйомки та ідея суворо трималися в таємниці, а на шанувальників творчості Михайла можливо чекає справжня сенсація.

Коли Михайло Хома, більше відомий під псевдонімом Дзідзьо, виходить на сцену для виконання серйозних композицій, що зазвичай відбувається на не менш серйозних заходах, уся країна затримує подих. Адже в цей момент чоловік постає у зовсім іншому світлі — не як гуморист, а як ліричний, або навіть драматичний герой. На просторах мережі постійно з’являються коментарі, які виражають шкоду щодо обраного зіркою амплуа. Тому що виконуючи серйозні композиції, артист може показати усю силу свого голосу.

В Олександра Пономарьова була ще одна донька, яку він втратив 9 років тому
Олександр Пономарьов та Дзідзьо закохалися в одну й ту саму жінку

Олександр Пономарьов та Дзідзьо закохалися в одну й ту саму жінку

На днях стало відомо, що Олександр Пономарьов та Михайло Хома підготували для фанатів сюрприз. В цей раз вони заспівають дуетом, і до того ж романс.

Це незвичайний формат для обох артистів, який зовсім не підходить для ротацій на радіо, але полюбиться публіці.

“Дві зірки українського шоубізу зізнаватимуться у коханні одній жінці. Вона віолончелістка, але як виглядає все це знімальна група ретельно тримають у таємниці”, – говориться у сюжеті новин від телеканалу ICTV.

Олександр Пономарьов вже охоче ділиться інтригуючими деталями. Наприклад, стало відомо, зйомки відбувалися в арт-галереї. Судячи з того, що у титрах до композиції і кліпу виступає саме Михайло Хома, співак можливо буде розвиватися одразу в двох образах.

Фанати вже з нетерпінням чекають на цю роботу, адже неодноразово говорили про бажання туди справжній голос Дзідзьо. А в поєднанні з вокалом Олександра Пономарьова це буде неймовірний хіт.

реклама

Поділіться статтею

Ольга Фреймут

Оля Фреймут показала, як підросла її донька від Сергія Притули: красуня Злата взагалі не схожа на маму

Ведуча Оля Фреймут поділилася фотографією зі старшою донькою Златою. Дівчинку теледіва народила від першого чоловіка-англійця, з яким познайомилася під час роботи в Лондоні. Зіркова донька зараз активно веде особистий блог, займається танцями і шукає свою майбутню професію.
Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс показали свої почуття всій країні

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс одягли парні костюми та нарешті показали свої почуття всій країні: “Люблю”

Стосунки колег та партнерів по студії Єгора Гордєєва та Нелі Шовкопляс давно інтригують публіку. Деяким глядачам здається, що їхні взаємини занадто близькі, і чоловіку телеведучої є через що хвилюватися. Тим часом, зірки не тільки не звертають увагу на чутки, але і продовжують підживлювати інтригу.
Олександр Пономарьов показав юну фаворитку

Олександр Пономарьов показав юну фаворитку: різниця у віці з дівчиною вражаюча — не менше 30 років

Олександр Пономарьов нечасто демонструє своє життя та його нюанси. Особисте він вважає за краще приховувати від фанатів. Тим більше, що його попередні два шлюби закінчилися доволі скандально. Однак, є деталі, якими він охоче поділиться в соціальній мережі.
Зіркові шлюби з великою різницею у віці

Нерівні зіркові шлюби з великою різницею у віці: Галкін і Пугачова, Павлік і Репяхова, Петросян і Брухунова

0
Нерівні шлюби серед зірок стають вже звичним явищем, адже все частіше в шоу-бізнесі з'являються пари з великою різницею у віці. Відомі люди поєднують свої долі з пасіями значно молодшими за них, і своїм прикладом доводять – коханню кожен вік підвладний.
Як виглядає чоловік Олени Фроляк, якому вона народила двох дітей

Як виглядає чоловік Олени Фроляк: бородатий статний красень з довгим волоссям, якому ведуча народила 2 дітей

0
Відома українська журналістка Олена Фроляк є незмінною ведучою програми "Факти ICTV" протягом багатьох років. Та не лише запаморочливою кар'єрою вона може похвалитися. Поза камерами Олена перетворюється на люблячу дружину і турботливу матір, тож як виглядають її чоловік і діти?

Популярне

Останні новини