Чому Софію Ротару ненавиділи брат та матір її покійного чоловіка: “Толя не збирався квапитися з весіллям”

Сім'я Софії Ротару завжди здавалася ідеальною її фанатам. Але рідний брат покійного чоловіка зірки Анатолія Євдокименко має зовсім інше бачення ситуації. Валерій неодноразово давав інтерв'ю, у якому намагався зіпсувати репутацію артистка, і завжди робив це через розповіді про свого брата.

Валерій Євдокименко не спілкується із Софією Ротару вже майже десять років. Востаннє вони зустрічалися на похороні його брата Анатолія, чоловіка співачки. Після цього їх шляхи розійшлися.

Чому Софію Ротару ненавиділи брат та матір її покійного чоловіка

Стосунки з яким кавалером Софія Ротару ретельно приховує
Чому Софію Ротару ненавиділи брат та матір її покійного чоловіка

Валерій Кирилович зізнається: він не йде на контакт із Софією Михайлівною та її родиною, бо досі не може вибачити їй образу.
Понад два роки тому не стало мами Валерія Кириловича. Від неї залишилася квартира, яку незадовго до смерті жінка переписала на Валерія, свого старшого сина. Яке ж було його здивування, коли одного разу йому зателефонувала Софія Михайлівна і зажадала квартиру собі.

“Моя мама дуже важко хворіла, ми з дружиною купили квартиру поверхом вище, щоб доглядати її. А ось відхід мами в інший світ забезпечила саме Соня! Вони з чоловіком її сестри Ліди приїхали до шпиталю з *** та тортом. Звичайно, їх не пустили. Тоді Соня зчинила таку бучу, що дійшла до Міністерства охорони здоров’я. І під загрозою приїзду комісії бідолашні лікарі виписали мою маму з лікарні, що прискорило її смерть! Та не лише маму вона довела, а й Толю теж”

Більш того, Валерій має власну версію одруження зіркової пари. І згідно цієї версії Анатолій ніколи не бігав за майбутньою знаменитістю, а зробив їй послугу.

“Це лише красива легенда. Нічого такого не було. Толя взагалі ніколи не був обділений жіночою увагою. Красень-хлопець, який мав масу шанувальниць. Толя, наскільки я знаю, не збирався поспішати з весіллям. Якось до мене в кабінет постукала Софія Ротару і з тривогою в голосі каже: “Валерію Кириловичу, ми зібралися одружитися з Толею, а тепер він щось роздумує…” Я одразу дзвоню додому, викладаю все батькові. Він у нас був дуже суворих правил, каже: “Раз Толя обіцяв — має одружитися”. Вся ця історія закінчилася пишним весіллям”, — розповів журналістам Валерій.

Схожі статті

Знову червона помада: Тіна Кароль повернулася до колишнього образу – але виглядає вже інакше

Співачка Тіна Кароль не перестає вражати своїх шанувальників постійною зміною образів. Не встигли обговорити один, як усе кардинально змінилося.

Вікторія Сміюха з “НеАнгелів” вперше стала мамою за кордоном: про вагітність не знала навіть Слава Камінська

Після раптового зникнення, у житті другої учасниці "НеАнгели" Вікі Сміюхи відбулися значні зміни. Сама артистка мовчить, але іноді її "прориває".

Так як було вже не буде: Тіна Кароль вразила кардинальною зміною стилю – Дан Балан обділив реакцією

Співачка Тіна Кароль останнім часом радує своїх шанувальників величезною кількістю своїх фотографій, на яких з'являється в оригінальних образах.

Була схожа на Меріл Стріп, а стала копією Мерилін Монро: Ольга Фреймут вразила змінами у зовнішності

Знаменита українська телеведуча Ольга Фреймут опублікувала нові знімки та вразила мережу своїми змінами у зовнішності. Усі деталі в нашій статті.

Нікіта Добринін відсвяткував день народження з сином й поділився планами на Новий рік: “Нічого грандіозного”

Шоумен Нікіта Добринін розповів про свої плани на зимові свята. Чоловік не хоче відмічати Новий 2024 рік пишно та пафосно. А свій день народження він провів з сином.

МастерШеф-12: хто переміг у фіналі шоу і став найкращим кухарем – Ольга Рябенко чи Валерія Матрохіна?

Нещодавно відбувся фінал МастерШеф-12 від 30.12.2023. Переможець вже визначений і ви можете дізнатися, хто переміг МастерШеф. Детальніше у статті.