День синів в українському шоу-бізнесі: як виглядають і чим займаються сини Осадчої, Винника, Мазур та інших

22 листопада в Україні та в світі відзначається чудове сімейне свято – День синів. Ідеальний привід для того, щоб подивитися, якими ростуть діти Каті Осадчої, Сергія Притули, Алла Мазур та українських зірок, чим вони займаються, а також як зіркові батьки їх виховують.

Дізнайтеся, кого виростили собі на заміну найвідоміші українські знаменитості.

Тіна Кароль

Син Тіни Кароль Веніамін вже давно живе і вчиться у Великобританії. Нещодавно на честь 13-річчя хлопчика поп-діва особисто прилетіла до Англії, аби провести цей день разом з іменинником, який вже вищий за маму. Тіна побудувала дружні стосунки з сином, тому Веня не приховує від неї секретів та не боїться ділитися особистим.

Попри те, що Веніамін проживає не в Україні, він оточений українською культурою і з задоволенням її пізнає. Також хлопчик займається фехтуванням, грає на барабанах і фортепіано, полюбляє книги та комп’ютерні ігри.

Катя Осадча

Телеведуча Катя Осадча вже багатодітна мама, і усі троє її дітей – хлопці. Старшому Іллі вже 19, середньому Івану 4, а наймолодшому Данилу всього кілька місяців. Первісток Катерини з’явився на світ у першому шлюбі з бізнесменом і політиком Олегом Поліщуком. Нещодавно Ілля вступив на перший курс Мерілендського університету в США. Нащадок Осадчої вчиться на факультеті програмування.

Катя Осадча разом зі старшим сином Іллею
Старший син Каті Осадчої Ілля

Двох молодших синів Катя народила шоумену Юрію Горбунову. Батьки намагаються зробити все від себе можливе, аби діти виросли дисциплінованими, всебічно розвиненими і, що головне, щасливими.

Катя Осадча і Юрій Горбунов з синами
Катя Осадча і Юрій Горбунов з синами

Алла Мазур

Ведуча “ТСН. Тиждень” Алла Мазур виховує 13-річного сина Артема. Зірка не приховує – переживати період дорослішання спадкоємця їй нелегко.

У програмі “Сніданок з 1-1” Алла розповідала, що зараз дитину взагалі неможливо вмовити сфотографуватися, але вона поважає його позицію і розуміє, що це цілком нормально у такому віці. Хлопець захоплюється стрибками на трюковому самокаті і вчиться в престижній столичній школі.

Алла Мазур з сином Артемом
Син Алли Мазур Артем

Сергій Притула

Шоумен Сергій Притула також має 13-річного сина, який уникає зайвої публічності. Підлітка звати Дмитро, він абсолютно байдужий до соцмереж і цікавиться грою на ударних.

Син Сергія Притули від першого шлюбу
Син Сергія Притули Дмитро

Олег Винник

Неофіційно, але відомо, що в Олега Винника є 17-річний син Юліан. Хлопець живе у Німеччині, де професійно займається плаванням та демонструє гарні досягнення.

Син Олега Винника Юліан

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини