Дзідзьо відверто розповів, чи зраджував колишній дружині з Олею Цибульською: “Слава про це знала”

Відомий український співак Дзідзьо навесні 2021-го повідомив про розлучення зі своєю дружиною Славією після 20 років разом. Подейкують, що до цього причетна співачка Оля Цибульська, тож артист вирішив більше не мовчати і розповісти, чи дійсно у шлюбі мали місце зради.

Розлучення DZIDZIO і Slavia стало повною несподіванкою для фанатів, адже їх вважали однією з найміцніших і найзразковіших пар українського шоу-бізнесу. Втім, насправді у відносинах подружжя все було не так безхмарно, як здавалося.

За словами Михайла (справжнє ім’я співака), проблеми у взаєминах почалися давно. Якийсь час тікати від них вдавалося завдяки роботі, однак це все ж таки не вирішення. Коли пара зрозуміла, що сенсу триматися одне за одного більше немає, вони роз’їхалися, а згодом подали на розлучення. Конкретних подробиць шлюбних негараздів Дзідзьо не розкривав, тоді як Славія у численних інтерв’ю називала безліч причин, котрі призвели до розпаду родини.

Весілля Дзідзьо та Славії
Дзідзьо та Славії розлучаються

Як стверджує Ярослава, чоловік не вірив у її талант, відтягував питання появи дітей, грав з Цибульською закоханих, не спростовуючи чуток про їх роман у пресі. Ба більше, Slavia приєдналася до тих, хто вважає, що син Олі дуже схожий на DZIDZIO.

Нарешті і сам Михайло почав ділитися своїми думками з приводу розлучення. Він не приховує – переживати все це під прицілом камер важче, адже разом з любов’ю публіки популярність відбивається і подвійною порцією критики:

“Я знав, що в мене так буде. Я міг це зробити скоріше, але боявся, яка реакція буде в людей – як так, гарна дівчина, а він її кидає. Що не так? А те, що вдома порозуміння немає, те, що я лягаю спати, Слава ще щось робить, я встаю, Слава ще спить. Треба було взяти відповідальність, тому набрався сміливості, заявив, сказав, що ми розлучаємося, і зараз думаю, що це був найправильніший такий момент в моєму житті”, – розповів Дзідзьо у програмі “Зірковий шлях“.

Дзідзьо відповів, чи зраджував Славії з Олею Цибульською
Дзідзьо відповів, чи зраджував Славії з Олею Цибульською

Також співак зазначив, що ніякого роману з Цибульською у нього не було, навіть натяку на це:

“В мене з Олею ніколи нічого не було, і Слава це прекрасно знала”.

реклама

Поділіться статтею

Дзідзьо вперше розповів про зради Славії з Олею Цибульською

Дзідзьо відверто розповів, чи зраджував колишній дружині з Олею Цибульською: “Слава про це знала”

0
Відомий український співак Дзідзьо навесні 2021-го повідомив про розлучення зі своєю дружиною Славією після 20 років разом. Подейкують, що до цього причетна співачка Оля Цибульська, тож артист вирішив більше не мовчати і розповісти, чи дійсно у шлюбі мали місце зради.
Вагітна Наталія Могилевська показала круглий живіт

Вагітна Наталія Могилевська одягла пишну чорну сукню і показала круглий живіт: нарешті щаслива мама

Наталія Могилевська — одна з найяскравіших та найзнаковіших вмконавців в українському шоу-бізнесі. Її харизма, любов до життя, працьовитість та впевненість у своїх силах надихають фанатів, які у захваті від творчості співачки. Нещодавно їй вдалося заінтригувати своїх шанувальників. Як, дізнайтеся у статті.
Церковне свято 24 листопада

Церковне свято 24 листопада: що можна і не можна робити на день пам’яті Віктора та Стефаниди – всі традиції

24 листопада за традицією присвячено християнським мученикам, які не зрадили Спасителя і до останнього тримали слово вірності постулатам Сина Божого. Втім, цей день вважається ще й дуже енергетично сильним. Тому дуже важливо з правильним посилом звернутися до Господа.
Арсен Мірзоян бачиться з колишньою дружиною попри шлюб з Тонею Матвієнко

Арсен Мірзоян не може відпустити колишню дружину, яку полишив через Тоню Матвієнко: “Дуже часто приїжджаю”

0
Відомий український співак Арсен Мірзоян одружений на дочці народної артистки Ніни Матвієнко Тоні, з якою разом виховує маленьку донечку. Але є у нього ще одна родина, яка живе в Запоріжжі, куди він регулярно навідується – колишня дружина і двоє синів.
Руслан Сенічкін і Людмила Барбір шукають роботу

Ведучі “Сніданку з 1+1” Руслан Сенічкін і Людмила Барбір шукають нову роботу: що сталося та хто їх замінить

0
Зірки улюбленої телеглядачами ранкової програми "Сніданок з 1+1" Руслан Сенічкін і Людмила Барбір повідомили у соціальних мережах про пошук нової роботи. Що сталося в колективі "плюсів", хто замінить пару телеведучих та інші закадрові подробиці каналу читайте у статті.

Популярне

Останні новини