Екс-суддя “Україна має талант” Слава Фролова вперше показала свого сина з психічним розладом: “Важко було”

Відома українська телеведуча і суддя минулих сезонів шоу "Україна має талант" Слава Фролова вперше показала свого сина. Зірка не приховує – спадкоємцю поставили психіатричний діагноз, який наклав певні обмеження і складнощі, однак він не став на заваді повноцінного життя хлопця.

Слава Фролова виросла в одеських трущобах, які населяв відповідний контингент, але зірка впевнена, що саме завдяки це оточення зробило її людиною слова. Вже своїх дітей вона забезпечила абсолютно іншими умовами, адже матір’ю стала, маючи більше можливостей, ніж її батьки.

Екс-суддя “Україна має талант” могла б бути багатодітною мамою, якби не важкий поворот долі – життя первістка Слави обірвалося через вади серця. Після такого непростого випробовування Фролова наважилася на другу спробу материнства і народила сина Марка, а кількома роками пізніше – дочку Серафіму.

Діти Слави Фролової

Марік, як телеведуча ласкаво називає спадкоємця, не любить зайву увагу, йому до душі сидіти вдома і якомога рідше виходити в люди. В той же час у хлопця добре розвинена фантазія і творче бачення, він мислить нестандартно. І цьому є пояснення.

Виявилося, що Марку діагностували психічний розлад, про що Слава розповіла у соцмережах, доєднавшись до друзів і колег, які хвалилися своїми нащадками в День синів:

“Це мій Марчелло – найкращий син у всьому всесвіті. У Марка синдром Аспергера (це розлад аутистичного спектру), один з симптомів – порушення емпатії. І як би сильно це не заважало, йому все ж вдалося вирости турботливою і чуйною людиною. Я знаю, як йому важко було, і як важко буде, але я також знаю, що він з усім впорається. А я підтримаю в усьому. А ще! Якщо вже хвалитися, то по повній! Марк – талановитий молодий художник. Люблю тебе, сину, і пишаюся!”, – написала Фролова у підписі до фото сина.

Молодша сестра Марка Серафіма навпаки любить бути в центрі уваги, а зіркова мама називає її людиною-святом.

реклама

Поділіться статтею

Слава Фролова показала сина з психічним розладом

Екс-суддя “Україна має талант” Слава Фролова вперше показала свого сина з психічним розладом: “Важко було”

0
Відома українська телеведуча і суддя минулих сезонів шоу "Україна має талант" Слава Фролова вперше показала свого сина. Зірка не приховує – спадкоємцю поставили психіатричний діагноз, який наклав певні обмеження і складнощі, однак він не став на заваді повноцінного життя хлопця.
Гороскоп на 24 листопада для всіх знаків зодіаку за картами Таро

Гороскоп на 24 листопада для всіх знаків зодіаку за картами Таро: для кого доля підготувала великі зміни

Гороскоп на 24 листопада для всіх знаків зодіаку за картами Таро обіцяє зміни у любовній сфері вашого життя. Будьте обережні у прийнятті рішень, цілком можливо, що ви не зможете повернутися у вихідну точку, якщо захочете. Забудьте про скарги та жалість. Цей день буде на вашій стороні, якщо ви будете сміливими.
 Євгенія Власова змила грим і показала, як хвороба та роки змінили обличчя

(ФОТО) Євгенія Власова змила грим і показала, як хвороба та роки змінили обличчя: “Це викликає сум”

Євгенія Власова колись не сходила з головних сторінок новин. Хвороба вкрала у неї популярність, кар'єру, але не її силу духу та енергію. За тріумфальним поверненням артистки разом із шоу "Танці з зірками" спостерігала вся країна. Як живе і виглядає співачка поза камерами - читайте далі.
Олег

Олег “Фагот” Михайлюта зізнався, чому ненавидить Фоззі, з яким співає впродовж 20 років: “Приросла корона”

Член музичного гурту "Танок на Майдані Конгo" Олег Михайлюта дав ексклюзивне інтерв'ю, в якому розповів про стосунки всередині колективу, зокрема з Фоззі, який співав поряд з ним на сцені впродовж довгих 20 років. Що відбувається між старими друзями?
Що можна і не можна дарувати дітям на День святого Миколая

Коли День святого Миколая 2021, що не можна дарувати дітям та чому: прикмети і традиції церковного свята

0
Ближче до кінця року стає актуальним питання, коли День святого Миколая 2021 в Україні. Це церковне свято припадає на 19 грудня за православним календарем і створює атмосферу справжнього дива, адже під подушками на ранок з'являються подарунки. Втім, дарувати дітям можна далеко не все.

Популярне

Останні новини