Надія Мейхер зараз і 23 роки тому: екс-віагрянка показала, який вигляд мала на початку зіркової кар’єри

Надію Мейхер називають однією з головних солісток легендарного жіночого колективу "ВІА Гра". Саме вона співала у першому складі групи, а потім і в знаменитому "золотому" разом із Вірою Брежнєвою та Анною Сєдокою. Зараз Надя продовжує сольну кар'єру та займається дизайном і акторством.

Зірковий шлях Надії Мейхер розпочався у 2000 році. Тоді її помітили брати Меладзе – Валерій саме приїхав до рідного для співачки Хмельницького. Концерт артиста відбувався саме в тому театрі, де грала Надя – та зустріч стала доленосною. Вже за декілька тижнів 18-річну Надю запросили на кастинг у новий жіночий колектив “ВІА Гра”, який вона з успіхом пройшла.

Зараз складно уявити історію гурту без Мейхер, хоча вона сама навіть не планувала пов’язувати своє життя з вокальною кар’єрою. Майбутня зірка з дитинства займалася танцями і бачила себе на сцені театру в класичних постановках. Проте сьогодні, через двадцять років після знайомства з Меладзе, Надія реалізувалася і як співачка, і як акторка, і навіть як дизайнерка.

Як виглядають доньки Надії Мейхер
Надія Мейхер

Не забуває зірка й про особистий блог у соціальних мережах, який виступає для сучасних знаменитостей основним майданчиком для комунікації з прихильниками. На Інстаграм Мейхер підписані понад 360 тисяч користувачів мережі – їх артистка щодня радує новими фото та відео.

Нещодавно Надія вирішила показати архівне фото, зроблене в 1998 році. На ньому 16-річна Мейхер позує з великим пучком на голові та у короткій міні-спідниці поряд зі своїми однокурсницями. Знімок був зроблений на курсах англійської мови, які майбутня зірка відвідувала у шкільний період.

Як виглядала Надія Мейхер 23 роки тому
Як виглядала Надія Мейхер 23 роки тому

Англійську артистка вчила сумлінно, адже часто їздила закордон за гастролі разом зі своїм танцювальним колективом. У мережі прихильники екс-віагрянки відзначили, що навіть у 16 років було помітно, що Надя – надзвичайно яскрава й харизматична дівчина, яку чекає успішне творче майбутнє.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини