Могилевська остаточно розпрощалася з екс-обранцем Ягольником у компанії своїх адвокатів: засудила колишнього

Популярна українська виконавиця Наталія Могилевська має великий досвід у стосунках із чоловіками. У житті артистки ставалося велике кохання, пафосні розставання та справжній шлюб, який був розірваний посеред гоночної траси. Але Олександр Ягольник особливо відрізнився у цій черзі подій.

Вісім років Олександр Ягольник розбурхав мережу бурхливими та відвертими спогадами про свої стосунки з популярною співачкою. Свою сторінку на Facebook Олександр перетворив на справжнє шоу після того, як у пресі з’явилася інформація про вагітність Могилевської.

Могилевська остаточно розпрощалася з екс-обранцем Ягольником

Могилевська остаточно розпрощалася з екс-обранцем Ягольником

Продюсер не міг впоратися з образою від того, що свого часу Могилевська не захотіла виношувати його дитину. Олександр приніс свої привітання, але не забув приправити їх спогадами з минулого, які спровокували Могилевську незабаром після їх публікації подати до суду на колишнього.

Дісталося від Олександра та близькій подрузі Могилевської – письменниці Ладі Лузіній. Винною всіх Наташиних нещасть Ягольник вважає саме її.

Могилевська остаточно розпрощалася з екс-обранцем Ягольником

За словами продюсера, саме Лузіна зазомбувала її зробити так, щоб дитина не народилася. І додав:

“Тепер я хочу застерегти майбутню маму від спілкування з відьмою, яка пустила глибоке коріння у свідомість Наташі”

Втім, не всі читачі сторінки продюсера оцінили такий порив душі. Мовляв, такий вчинок не можна назвати чоловічим і все продиктовано лише одним – самопіаром. Втім, скандальну статтю про негародженого малюка Ягольник все ж таки видалив на вимогу батька, вибачившись. Але, схоже, сама Наталя не перейнялася щирістю цих вибачень, заявивши:

“Для мене важливо, щоб усі почули: слова Ягольника – це брехня. Я це припинятиму судом”

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини