Дан Балан зізнався, яка жінка перевершила його колишню дружину і Таню Ліберман: серце мачо належить іншій

Молдавський ловелас Дан Балан ніколи не приховував свого активного інтересу до протилежної статі. Співак надає перевагу коротким історіям, не затримується у стосунках надовго і його супутниці зазвичай нічого подібного від нього і не чекають. Але своє серце чоловік таки віддав одній дівчині.

Несерйозним ставленням Дана Балана до стосунків зараз нікого не здивуєш. Але у його житті було кохання і віра у майбутнє з єдиною. Зірка не тільки намагався створити міцний союз з його колишньою дружиною Еллою… Молдавський мачо щиро страждав через любов.

Дан Балан зізнався, яка жінка перевершила його екс-дружину і Таню Ліберман

Так, у розмові з журналістами Дан Балан розповів про перше, незабутнє кохання, яке принесло йому страждання. Коли зірка був випускником він поїхав разом з класом до Румунії, щоб добряче відпочити. Саме там у нього з’явилися почуття до його однокласниці, яка відповідала йому взаємністю. Молода пара швидко перейшла від слів до діла.

В родині Дана Балана сталася велика радість
Дан Балан зізнався, яка жінка перевершила його колишню дружину і Таню Ліберман

ЦЗакоханий Дан та його обраниця багато часу проводили разом, офіційно зустрічалися і мріяли про спільне майбутнє. Однак, казці не судилося збутися. Молода людина дізналася, що його родина переїжджає до Ізраїлю через роботу батька. Адже Михай Балан працював дипломатом.

Юні закохані попрощалися і їхній історії був покладений кінець. На щастя, ці спогади залишилися світлими і не затьмарені сумом, який охопив серце молодого Балана після розриву. Через 10 років виконавець спробує повірити у кохання ще раз і побереться з румунською моделлю. Їхній фінал усім добре знайомий — дівчина дуже ревнувала і тому втратила благовірного.

Дан Балан зізнався, яка жінка перевершила його колишню дружину і Таню Ліберман

У стосунки Кароль та молдавського мачо повірили далеко не усі. І на це були обґрунтовані причини. І так сталося, що флірт не перейшов хоча б в інтрижку. В обох артистів є історії за їхніми спинами, які робили їхній тандем просто неможливим…

 

реклама

Поділіться статтею

56-річний Віктор Павлік покинув молоду дружину у складний для неї час з малюком на руках: Катя вже збирає валізи

Молода дружина Віктора Павліка, яка зараз знаходиться з ним на горнолижному курорті і повідомила про події, які сталися з її сім'єю під час відпочинку.
Дружина Романа Сасанчина розповіла про другу вагітність

Дружина 19-річного переможця Голосу країни Романа Сасанчина розповіла про другу вагітність: “Хоче ще хлопчика”

Майже місяць тому молодий український виконавець Роман Сасанчин став батьком вперше. Його дружина Іванна активно веде власний блог і розповіла в ньому про плани на план. вагітність.
Молодший брат Софії Ротару поскаржився на зірку, яка кинула його в бідноті

Молодший брат Софії Ротару поскаржився на зірку, яка кинула його в бідноті і не спілкується з ним: “В неї все є!”

Молодший брат Софії Ротару поспілкувався з журналістами та розповів правду про його старшу сестру, яка живе в Конча-Заспі. На що поскаржився чоловік?
Тіна Кароль проміняла молдавського мачо на грузинського

36-річна Тіна Кароль проміняла молдавського мачо на грузинського: Дан Балан втратив поп-діву назавжди

Відома українська співачка Тіна Кароль поїхала до Грузії, щоб виступати на сцені для телевізійного шоу. Як пройшов захід, дізнайтеся наші статті.
Оксана Марченко підстриглася під хлопчика і показала неочікуваний результат

Такою 48-річну Оксану Марченко не бачив ніхто: зірка підстриглася під хлопчика і показала результат (Фото)

Відома українська телеведуча Оксана Марченко показала себе з невідомої сторони. Як знаменитість виглядає з чоловічою стрижку, дізнайтеся в нашій статті.

Популярне

Останні новини