Марічка Падалко зворушливо заговорила про поповнення у родині, а у мережу злили фото вагітної ведучої

Марічка Падалко вже має вельми велику родину. Та нещодавно у мережі спливло фото, де зірка "плюсів" показує свій округлий живіт. Невже четверта дитина у зіркового подружжя Падалко і Соболєва на підході? Дізнайтеся всю правду у матеріалі.

Мати трьох дітей Марічка Падалко якось зізналася, що за планом у неї та коханого було народження лише 1-го малюка. Втім, шляхи Господні не сповідні, і доля подарувала ще двох карапузів журналістам.

Марічка Падалко з родиною

Зараз теледіва не приховує, що ніжно кохає діток і дуже радіє, що все склалося так, як склалося. Та нещодавно заговорила про нове поповнення у родині, а у мережі спливло її вагітне фото.

Вагітна Марічка Падалко

Як і безліч знаменитих жінок, Падалко не схотіла піти у справжній декрет та продовжила зйомки. З симпатичним округлим животиком вона вела не одну передачу.

Вагітна Марічка Падалко
Вагітна Марічка Падалко

Бувши при надії, зірка розквітла буквально на очах. Їй блискуче вдалося зберегти фігуру і не набрати зайвих кіло.

Вагітна Марічка Падалко
Вагітна Марічка Падалко

Та ці світлини – лише згадка про один з найщасливіших періодів життя знаменитості. Зараз з щемом у серці Марічка Падалко пригадує, якими лагідними були її карапузи. Зараз старші діти стали вже волелюбними підлітками. З мамою любить проводити час лише молодша Катюша.

Саме ця маленька дівчинка і ініціювала поповнення у родині. Новим членом сімейства Падалко-Соболєва стала сіренька киця. Вона одразу стала улюбленицею всіх, а сама ведуча говорить про неї так лагідно, наче згадує власну доньку.

“Ще місяць тому ми не підозрювали про її існування, тепер наша родина не уявляє, як жила без цієї кішки. Перша домашня тварина в моєму житті завдяки наполегливості Катрусі. Як і з маленькою дитиною, це не суцільне мі-мі-мі, а маленькі конфузи, пов’язаних з «туалетом» і трохи подряпані меблі. “, – прокоментувала знаменитість.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.