(Фото) Як виглядає і чим займається перша дружина Юрія Горбунова, від якої шоумен пішов до Каті Осадчої?

Юрій Горбунов і Катерина Осадча вважаються зразковою парою українського шоу-бізнесу. Втім, теледіва - не єдина жінка у житті шоумена, яка зробила його щасливим. Як виглядала перша дружина відомого ведучого і чому він вирішив порвати з екс-коханою? Всі подробиці у матеріалі.

Юрій Горбунов. Цей славетний шоумен завжди на видноті у своїх фанатів. Він активно веде сторінку в Інстаграмі, де показує повсякденне життя: ігри з сином Ванюшею, водить дружину Катю на світські заходи чи допомагає їй з маленьким немовлятком, яке народилося у серпні цього року. Втім, Юрій – сім’янин із досвідом. 20 років провів у шлюбі з жінкою, яку вважав своєю половинкою.

Її звати Людмила

Перша обраниця популярного ведучого також має творчий хист. Жінка багато років пропрацювала танцюристкою. Втім, весілля змінило її життєвий устрій і сцену з хореографією вона проміняла на прибирання-готування. Словом, стала домогосподаркою.

Весілля пари сталося у 1995 році. Очевидно Юрій так прикипів серцем до Людмили, що навіть прийняв як рідну її маленьку доньку від колишнього чоловіка.

Як виглядає і чим займається перша дружина Юрія Горбунова

Ксюша, так звати дівчинку, згодом стала офіційно дитиною Горбунова – він удочерив її. Всім серцем полюбив малечу, що була схожа на ангелика. Роки йшли і падчерка створила власну родину, а у 2011 році обрадувала названого тата звісткою про те, що він став дідусем. З тої пори у Юрія є онучка – Поліна. Дівчинку ж знаменитий чоловік ніколи не показував.

Як виглядає і чим займається перша дружина Юрія Горбунова

А з Людмилою стосунки довелося розірвати. У 2015 пара розбіглася. Жінка, яка і так рідко з’являлася на публіці, зовсім зникла з радарів медійників. Подейкували, що різні погляди на життя та категоричність обох стала причиною розлучення.

Як виглядає і чим займається перша дружина Юрія Горбунова

Цікаво, що у тому самому році Горбунов закрутив роман з Катериною Осадчею, про знайомство і початок стосунків з якою артист досі не зізнається.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини