Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім’ї: не дарма затягнули з розписом

Днями вагітна наречена Романа Сасанчина стала його офіційною дружиною. Новина сколихнула мережу, адже дівчина має от-от народити і ніхто не сподівався на розпис молодих людей, поки кохана зірки знаходиться у такому стані. Чому пара поквапилася і про які конфлікти розповіла дружина Романа?

Днями в українському шоу-бізнесі стало на одне зіркове подружжя більше. Молодий виконавець Роман Сасанчин взяв у дружини вагітну обраницю Іванну. Новина була дуже несподіваною для фанатів музиканта, адже дівчина має от-от народити. Та як виявилося, для пари це було не менш раптово, адже вони пішли до РАЦСу лише для того, щоб подати заяву. Співробітниця установи повідомила молодих, що зважаючи на стан нареченої, вона може їх одружити прямо тут і зараз. Таким чином зіркова пара вийшла звідти подружжям.

Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім’ї

Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім’ї. Скріншот особистої сторінки блогерки

Іванна зараз активно веде особисту сторінку в соціальній мережі Instagram, щоб якось заробити на життя. Популярність Романа на даний момент — все, що є у пари, яка певний час була вимушена жити в хостелі. І поки його популярність не вщухає, дівчина взяла ситуацію в свої руки і робить усе можливе, щоб поставити сім’ю на ноги. Саме звідти шанувальники творчості Сасанчина можуть дізнатися деталі його життя.

Так, нещодавно дружина артиста зізналася, що вони з обранцем сваряться через її запальний характер. Тим паче, що дівчина зараз вагітна, і це робить ситуацію ще більш вибуховою. Роман завжди приходить миритися першим. Але Іванн обіцяє виправитися. Саме її бажання щось змінити і підказує, що у пари є не тільки серйозні фінансові проблеми, але і міжособистісні, як це і буває у більшості пар.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини