Всі чоловіки Руслани Писанки, з якими вона крутила романи: пишну красуню зміг приборкати настирливий фанат

Руслана Писанка стала улюбленицею мільйонів, але кому наважилася сама відкрити серце? У цьому матеріалі ви дізнаєтеся всі подробиці особистого життя однієї з найбільших таємничих зірок сучасності. Гортайте далі та дізнайтеся все про обранців народної ведучої.

Руслана Писанка. Ця зірка, народжена у родині відомого кінооператора Ігоря Писанки, мала всі шанси стати знаменитою. Маючи професійну освіту, вона з легкістю потрапила на телебаченні й у театр. Одразу після закінчення легендарної Альма-матер всіх українських акторів, інституту імені Карпенка-Карого, вона зіграла роль Меї у комедії з перчинкою.

Всі чоловіки Руслани Писанки

Молода, з довгою косою та пишними формами, вона нагадувала Венеру Ботічеллі. І, зламавши всі стандарти, стала ведучою. Така красуня завжди була у центрі чоловічої уваги, але про особисте життя тривалий час мовчала.

Всі чоловіки Руслани Писанки

Відомо, що з першим обранцем, кінооператором Іваном, Руслана прожила цілих 5 років. Втім, цей шлюб був лише цивільним. Дітей не було у пари.

Всі чоловіки Руслани Писанки

Під час участі у проєкті “Танці з зірками”, її навіть запідозрили у романі з партнером по паркету Миколою Коваленком. Втім, плітки лишилися тільки плітками. Своє серце Писанка віддала лише Ігорю Ісакову. Чоловік – бізнесмен, але для теледіви він виглядав спершу, як простий фанат. Він тривалий час спостерігав за творчістю майбутньої дружини.

Руслана Писанка у першому сезоні Танців з зірками
Руслана Писанка у першому сезоні Танців з зірками

Познайомився із артисткою у мережі. І історія ця дійсно дивовижна. Він спершу не повірив, що така велична зірка може так просто завести сторінку у соціальній мережі. Втім, Руслана підтвердила це та погодилася на велику авантюру: пішла із незнайомцем з інтернету на побачення. Чоловік і жінка дуже сподобалися один одному і стала нерозлучні.

Руслана Писанка та її чоловік Ігор Ісаков
Руслана Писанка та її чоловік Ігор Ісаков

Руслана навіть прийняла той факт, що в обранця є вельми дорослий син. З ним вона у гарних стосунках. Ставши заміжньою не приховує, що дуже щаслива.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.