Андрій Данилко схуд до невпізнання: артистові не вистачає поряд турботливої дружини, яка б нагодувала

Легендарний Андрій Данилко все холостякує й холостякує. Ще жодній красуні не вдалося заволодіти серцем віртуозного пародиста. Зараз артист помітно змінився та візуально втратив свої звичні форми. Як виглядає артист поза камерами і чи личить йому нові зміни у зовнішності?

48-річний Андрій Данилко полюбився мільйонам прихильників своїм образом Вірки Сердючки. Цей образ підкорив Україну, сусідні країни та цілу Європу – Вірка й досі являється легендою пісенного конкурсу “Євробачення”. Сам же Андрій Данилко завдяки своїй працездатності та таланту здійснив усі свої мрії – хлопчик з бідної родини, що народився на Полтавщині, зміг купити собі квартиру на Хрещатику й забезпечити всю родину.

Проте шлях до успіху був нелегким. Після школи майбутній артист вступив до технікуму в рідній Полтаві, саме там він познайомився з старшою на декілька курсів Інною Білокінь – саме вона в майбутньому виконуватиме легендарну роль мами Вірки Сердючки. Пару постійно “сватали” між собою, проте реального роману між ними ніколи не було.

Інна Білоконь вразила Андрія Данилка вродою
Інна Білоконь вразила Андрія Данилка вродою

Зараз Андрій та Інна продовжують товаришувати та підтримувати близькі дружні та робочі стосунки. Якщо Білокінь не соромиться розповідати про особисте життя – жінка вийшла заміж та купила великий будинок в рідній Полтаві. То Данилко за всі роки своєї популярності жодного разу нічого не розповідав про романи або бодай якісь подробиці особистого життя.

В інтерв’ю артист називає себе самотньою людиною та зізнається – реальне кохання у нього було лише один раз замолоду. Прихильники Андрія часто турбуються за нього та бажають йому лише найкращого, проте Данилко залишається таким же таємничим.

Навіть у своєму особистому блозі “творець” Вірки Сердючки розповідає в основному про робочі моменти. В останній із публікацій він поділився фото зі зйомок новорічного випуску “Дизель шоу”. На знімку Андрій позує разом зі співачкою Лаймою Вайкуле.

  • “Схуд та погарнішав”;
  • “Неабияк схуд, Андрій”;
  • “Вау! Андрію, а ви вже майже в цілі – пострункішали, похорошіли, помолодшали”, – пишуть підписники Данилка.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини