Мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь покинула чоловіка і відгуляла весілля з Данилко: наречена затьмарила усіх

Одні з найвідоміших українських артистів, які прославилися далеко за межами батьківщини Андрій Данилкола та Інна Білоконь завжди разом, щоб не сталося. І хоча у виконавця ролі Вєрки Сердючки ставалося багато неприємностей, яки могли покласти край їхній співпраці, Інна завжди залишалася поруч зі своїм другом, навіть у найгірші для нього і його творчості часи.

Інна Білоконь показала дорослу доньку
Мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь покинула чоловіка і відгуляла весілля з Данилко

Плітки про роман між партнерами ходять достатньо давно, але насправді акторка заміжня і виховала двох прекрасних діток. Разом з чоловіком вони проживають у Полтаві, тож заради Андрія і його роботи їй доводиться залишати сім’ю на певний відрізок часу.

Інна Білоконь покинула чоловіка і відгуляла весілля з Данилко

Так, нещодавно був один з таких випадків. Вєрку Сердючку та її маму запросили на весілля до української телеведучої Іванни Онуфрійчук та її чоловіка, казахстанського мільйонера Алмаза. Торжество було організовано на широку ногу, і окрім веселої провідниці виступали безліч відомих виконавців, включаючи Дана Балана.

Андрій Данилко та Інна Білоконь відгуляли гучне весілля
Андрій Данилко та Інна Білоконь відгуляли гучне весілля. Кадри з весілля Іванни Онофрійчук

Зважаючи на те, що кожен виступ триває 40 хвилин, то весілля святкували до самого ранку. Цікаво, що Інна Білоконь завжди присутня на виступах свого друга, що б не сталося. І хоча її роль другорядна, вона на че приросла до цього образу і схеми, як приросла і до свого друга, який, можливо, є чимось більшим для неї, як і підозрюють фанати.

Схожі новини