48-річна Руслана Лижичко розповіла, що більше не вагітна та хоче всиновити дитину: майбутня мама в очікуванні

Руслана Степанівна Лижичко народилася в українському місті Львів. Мати майбутньої співачки Ніна Аркадіївна працювала у інституті, але зараз воеа працює на посаді головного медіа-менеджера у продюсерському центрі дочки, який називається “Студія Люксен”.

Руслана Лижичко розповіла, що більше не вагітна та хоче всиновити дитину

Вагітна Руслана пояснила, куди зникла після новини про майбутнє поповнення
Руслана Лижичко розповіла, що більше не вагітна та хоче всиновити дитину

Зараз артистка як ніколи у житті зацікавлена у тому, щоб продовжити свій рід. Декілька місяців тому вона сколихнула мережу новиною про те, що чекає на дитину. Але Руслана не уточнювала, чи вагітна, або ж може знайшла інший вихід ситуації. Зараз Лижичко з впевненістю говорить: готується народити самостійно. А після цього імовірніше за все візьме ще одну дитину з дитбудинку.

Руслана та її чоловік Олександро Ксенофонтов говорили про ймовірне усиновлення. Але спочатку вони хочуть народити “свого”.

“І це одного разу було, коли ми торкнулися цієї теми. Я запитала у чоловіка: “Сашка, а ми зможемо?”. Ми відчули, що спочатку нам хочеться мати свою дитину, це, напевно, психологічно дуже сильне своє бачення ситуації, а вже коли в тебе буде власна дитина, тоді можна піднімати вже інші питання, ми просто вирішили собі не змінювати те, на що я маю налаштуватися сама. Так можна було б нібито вирішити питання, але я хочу подарувати собі, Сашкові, всім вам та своїй родині маленьку копію Руслани чи Сашка”, – зазначила знаменитість.

Достовірно невідомо, чи носить під серцем зараз Руслана малюка.  Але судячи з готовності співачки дати життя нащадку, у сфері здоров’я зірка повністю готова виносити дитину.

Популярне зараз

Схожі новини