Як виглядала Алла Мазур до онкохвороби: молода не по роках красуня, яка експерементувала зі стилем і зачіскою

Алла Мазур перенесла непросте випробування у житті - вона поборола онкологію. Таке дано не кожному. Недуг змінив жінку, але давайте згадаємо, як виглядала ведуча до хвороби?

Алла Мазур стала справжнім символом жіночої сили. Вона така тендітна зірка стала на шлях боротьби з онкологією. Найбільш вражаючою стала її фотосесія без перуки. Коротко підстрижена платинова блондинка на світлинах показала всім, наскільки зовнішньо і внутрішньо змінилася ведуча.

“Привіт, мій новий рік! Я жива – і це найбільше досягнення року минулого. Постояла подумки на краю – і отримала ще більше внутрішньої свободи”, – натхненно написала знаменитість.

Ця фотосесія знайшла нове місце Мазур у шоу-бізнесі, відтіснивши все, що було до того. Близько 24 тисяч користувачів вподобали новий образ у мережі. Немало купило напам’ять собі журнал із обкладинкою зірки. Новинарка дасть ще не одне інтерв’ю з приводу своєї перемоги над недугою і надихне сотні українок не здаватися.

Як виглядала Алла Мазур до онкохвороби

Відтоді, коли Алла почала ходити з молодіжною зачіскою, її звичний телебаченню образ витіснився сам собою. Нині мало хто і захоче згадувати, якою була зірка до того, як пішла на хіміотерапію.

Цікаво, що коротке волосся завжди було своєрідною “фішкою” артистки. На екрані вона вперше з’явилася з зачіскою “під хлопчика” та каштановими пасмами. У 1997 році, під час своїх перших ефірів, Алла виглядала ось так:

Згодом вирішила стати рудою. Новий стиль враз став фірмовим та унікальним, адже мало хто з ведучих наважувався пофарбуватися у такий колір. В останні роки до хвороби вона повернулася все одно до насиченого каштанового. Пробувала артистка відрощувати волосся по плечі, але милішим видався “їжачок”.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини