Суддя шоу “Танці з зірками” Влад Яма розповів про складну реабілітацію після операції: втратив сенс життя

Відомий український хореограф Влад Яма останнім часом має певні проблеми зі здоров'ям, які відбирають у нього щастя насолоджуватися повним життям.

Днями популярний український хореограф Влад Яма повідомив, що пережив хірургічне втручання. Які саме проблеми зі здоров’ям змусили його звернутися за послугами до хірурга достовірно невідомо. Але операція не була складною, так як зірка пішов з лікарні того ж дня. За словами артиста, В нього був набряк після процедури.

Суддя шоу “Танці з зірками” Влад Яма розповів про складну реабілітацію після операції. Скріншоти особистої сторінки зірки

Суддя шоу “Танці з зірками” Влад Яма розповів про складну реабілітацію після операції

Варто відмітити, що до лікаря чоловік звернувся одразу після дня народження єдиного сина Леона, який декілька днів тому справив своє 6-річчя. Власне обличчя хореограф не демонструє, але розповідає, що з ним відбувається зараз.

Суддя шоу “Танці з зірками” Влад Яма розповів про складну реабілітацію після операції. Скріншоти особистої сторінки зірки

Так, після після операції чоловік проходить невеличку реабілітацію — приймає антибактеріальну терапію антибіотиками та дотримується режиму. Серед заборонених видів діяльності опинився спорт, який Влад Яма просто обожнює і без якого не уявляє свого життя.

Як відомо,  хореограф не може прожити і дня без фізичних навантажень. Він ходить на пробіжки, відвідує тренажерний зал, танцює на паркеті і тренує свого сина. Зараз він цього задоволення собі дозволити не може. Влад хоча і розчарований, але невеличкий вихід знайшов,. Замість того, щоб бігати на біговій дорожці, він просто ходить на най. Любові зірки до активного образу життя не займати і можна лише позаздрити.

Схожі статті