45-річний Максим Галкін засвітив Галкіна-молодшого, який народився не від Пугачової: був у тіні Лізи та Гаррі

Виявляється, у відомого гумориста Максима Галкіна є нащадок, який виявився абсолютною його копією. Як виглядає хлопчик і звідки він взявся, дізнайтеся у нашій статті.

Відомий російський шоумен Максим Галкін з великим задоволенням спілкуються з дітьми. Останнім часом майже уся його діяльність присвячена маленьким талантам, яких він показує у своїй передачі на телебаченні та у власному мікроблозі. Втім, є діти, яких він охороняє від публічності, і це не двійнята Ліза та Гаррі Галкіни, які народилися у шлюбі з Аллою Пугачовою. Мова йде про члена сім’ї Максима — його племінника.

Максим Галкін та Алла Пугачова
Максим Галкін засвітив Галкіна-молодшого, який народився не від Пугачової

Максим Галкін засвітив Галкіна-молодшого, який народився не від Пугачової

Фотографія зірки у компанії маленького родича наробила багато гаміру, і не просто так.

Максим Галкін засвітив Галкіна-молодшого, який народився не від Пугачової. Племінник гумориста стоїть зкраю зліва

Так, на світлині, яка з’явилася на особистій сторінці Юлії Проскурякової в соціальній мережі Інстаграм і швидко поширилася мережею гуморист постав у компанії родичів та друзів, серед яких опинився його рідний брат з сином Григорієм. Неймовірно, але хлопчик — повна копія свого зіркового дядька. Важко уявити, який фокус створили гени, але ті, хто мріяв повернути Галкіну його юність, адже шоумен був неймовірним красенем, тепер можуть насолоджуватися, адже їхня мрія збулася.

До речі, рідний брат знаменитості Дмитро Галкін старший за Максима на 12 років. У нього є троє дітей – Григорій та Аліна, які народжені у нинішньому шлюбі, та син Микита від попередніх стосунків. Родина живе заможно, але зайвий раз не світиться перед журналістами.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини