Сестра Макса Тарапати розкрила деталі його стосунків з Холостячкою Огнєвіч: “Кохання в один момент не зникає”

Злата Огнєвіч стала головною героїнею 2 сезону романтичного реаліті-шоу "Холостячка" і у фіналі обрала Андрія Задворного, з яким зараз не спілкуєтьсям на відміну від Макса Тарапати.

Бізнесмен-романтик Максим Тарапата був одним з фаворитів глядачів, які бачили його переможцем “Холостячки-2”. Та на подив багатьох, він покинув проєкт за крок до фіналу після знайомства з рідними Злати Огнєвіч. Співачка побоялася, що чоловік настільки нею захопився, що може повністю у ній розчинитися, а відповісти взаємністю на такі сильні почуття вона не готова.

Для самого Макса рішення Злати теж було повною несподіванкою, оскільки зустріч з її батьками пройшла чудово, і серед усіх чоловіків він найбільше сподобався сім’ї Холостячки. Навіть тато Огнєвіч залишився незадоволеним рішенням доньки, а згодом після цього вона була помічена на вулицях Києва разом з Тарапатою.

Злата Огнєвіч і Максим Тарапата засвітилися разом після фіналу Холостячки
Злата Огнєвіч і Максим Тарапата засвітилися разом після фіналу Холостячки

Фанати не втрачали надії, що артистка змінила свою думку і зійшлася з головним романтиком сезону поза проєктом. І це частково так. Переможець Андрій Задворний через півтора місяці стосунків після фіналу кинув Злату, оскільки його закоханість пройшла. Це розбило серце артистки, і саме Максим дуже підтримав її в той непростий момент. Причому першою йому написала Огнєвіч.

Переможець Холостячки-2 Андрій Задворний покинув Злату Огнєвіч

Молоді люди запевняють, що наразі їх поєднує виключно дружба, проте почуття все одно присутні. Це говорив і сам Тарапата, і його сестра Олександра, яка з’явилася у “Холостячці” на тижні знайомства Злати з рідними чоловіків.

Коли Макс покинув шоу, Олександра у соцмережах написала:

“Чесно, я ніколи не бачила тебе, Максим, таким розгубленим. Здавалось, ти ніяк не міг повірити, що все – раз, і в один момент зникло. А кохання ж в один момент не зникає”.

Сестра Макса Тарапати розкрила подробиці його стосунків зі Златою Огнєвіч
Сестра Макса Тарапати розкрила подробиці його стосунків зі Златою Огнєвіч

Схожі новини