48-річна Руслана Лижичко показала вагітний живіт прямо зі сцени: мрія співачки стати мамою скоро здійсниться

Декілька місяців тому Руслана Лижичко заінтригувала мережу зі знанням про майбутні поповнення у її сім'ї. А нещодавно до мережі потрапили кадри зірки животом.

На початку осені 2021-го Руслана Лижичко здивувала своїх фанатів. 48-річна знаменита співачка, яка колись не хотіла ставати матір’ю через кар’єрні амбіції, заговорила про майбутнє поповнення.

Руслана Лижичко показала вагітний живіт прямо зі сцени

Вона зізналася, що дуже хоче народити малюка і прозоро натякнула, що це бажання найближчим часом буде здійснене. Її слова були настільки впевненими, що інші зірки, зокрема Ірина Білик та Наталія Могилевська, почали боротися за право стати хрещеною матір’ю первістка зірки.

Руслана Лижичко показала вагітний живіт прямо зі сцени

Згодом співачка дала ексклюзивне інтерв’ю, в якому підтвердила свої плани народити дитину. Так як вік знаменитості може створити певні проблеми, у мережі блукали версії щодо того, як малюк збирається з’явитися на світ. Були ідеї щодо всиновлення, природних пологів або пологи з сурогатною матір’ю. Але Руслана розвіяла сумніви — збираються народжувати самостійно, а вже потім всиновити дитину. Тобто у родині з’явиться і прийомний малюк.

Нещодавно на її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram з’явилася нова публікація, у якій вона постала з помітним животиком.

Зважаючи на неймовірну фізичну підготовку зірки, сумніви стосовно її цікавого положення поступово відпадають. Про це дали знати і користувачі мережі, які почали радіти прекрасній новині у коментарях під світлиною.

Руслана Лижичко показала вагітний живіт прямо зі сцени. Скріншот коментарів під публікацією зірки

Залишається лише дочекатися офіційного підтвердження від піар-відділу зірки, але деякі користувачі вже вітають її з майбутнім поповненням.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини