45-річна Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині та показала, хто в них з’явився: “Це Вовчик”

Популярна телеведуча Марічка Падалко, яка є багатодітною матір'ю не проти поповнення в родині. Нещодавно зірка показала нового члена родини.

Відома українська телеведуча Марічка Падалко колись зійшлася з Єгором Соболєвим не тільки через кохання, але й через бажання стати мамою. Політик та майбутній чоловік зірки її у цьому підтримував і вже через рік у них з’явився первісток. Зараз сім’я живе у великому будинку передмісті, де має можливість жити повним життям. Простору вистачає для всіх, і навіть для нових членів родини.

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині. Скріншоти особистої сторінки зірки

Так, днями телеведуча розповіла про кота Вовчика, який минулого року був безпритульним. Виявилося, що сімейство врятувало маленьку тварину від вірної смерті холодної зими. Судячи з усього, котика вони не пускають у примикання, адже Єгор зробив для нього хатинку цього року. Відтепер Вовчику не страшні холоди.

Неможливо не відмітити, що тварина має доволі цікавий погляд, колір хутра і, судячи з усього, непростий характер.

Нагадуємо, що Марічка Падалко є третьою дружиною українського депутата Єгора Соболєва. Чоловік був одруженим, коли зустрів свою другу половинку, і навіть мав дитину. Не дивлячись на усі обставини, їхня історія кохання розвивалася бурхливо. Марічка приховувала від усіх стосунки, в яких перебувала. Але бабуся зірки дуже її підтримувала і була єдиною, кому вона повідала свій секрет. Зараз пара виховує трьох дітей, активно бере участь у різноманітних марафонах, а Падалко на додачу активно веде соціальні мережі, тож її фанати мають можливість дізнатися про неї багато нового.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.