45-річна Марічка Падалко вийшла від жіночого лікаря та ощасливила Соболєва звісткою: “У нас буде красива дитина”

Марічка Падалко у житті вхопила справжній щасливий квиток. Вона стала мамою для трьох чудових діток. Та невже сюрпризи долі на цьому не завершуються?

Марічка Падалко – щаслива мама і дружина. Вона вийшла заміж за коханого чоловіка, який став її справжньою половинкою. Цікавим є такий факт про телеведучу: до зустрічі з Єгором Соболєвим вона також мала стосунки та виходила заміж. Попри те, що з екс-обранцем прожила близько 15 років – дітей у пари не було. Теледіва зневірилася та змирилася з доленькою, але після того, як її життя наповнилося коханням до нового чоловіка – Небеса подарували їм одразу трійко карапузів.

Марічка Падалко на відпочинку з родиною в Єгипті

Вагітна Марічка Падалко

За життям артистки спостерігають мільйони українців. Ну дуже приглянулася пошановувачам новин на “1+1” ця яскрава дикторка. Особливу повагу заслужила ведуча, коли не полишила улюблену роботу навіть заради декрету, а вагітність її тільки прикрасила.

Коли народилася друга дитина, Марічку чекали з пологового не тільки близькі друзі та родичі. Здавалося, вся країна дивилася, як покидає у 2008 році зірка жіночих лікарів у пологовому. Про свій досвід розповіла знаменитість виданню “События и люди“.

Вагітна Марічка Падалко
Вагітна Марічка Падалко

Та єдиний, кому було дозволено зайти у палату, став, звісно чоловік Єгор. Він з самого початку появи на світ донечки Марії не відходив від коханої. Дружина розповідала про це дуже зворушливо і з натхненням:

“Коли зателефонувала йому на мобільний, що я вдома і в мене вже почалися перейми, він приїхав і відвіз мене до пологового будинку. Був зі мною від початку до кінця. Заспокоював. Говорив, що все буде добре, що у нас буде гарна дитина”

Марічку Падалко зустрілі з пологового

Цікаво, що ініціатором створення великого загону діток був саме чоловік Єгор. Зараз же родина вже не готова до поповнення.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.