72-річна Алла Пугачова і 45-річний Максим Галкін святкують річницю весілля: історія кохання знаменитої пари

Історія кохання Алли Пугачової і Максима Галкіна бере свій початок з 2001 року. Познайомив їх екс-чоловік співачки Філіп Кіркоров. Як пізніше зізнавався пародист, іскри з першого погляду не було – ще кілька місяців майбутній парі знадобилося, аби розібратися в почуттях. Вони проспілкувалися кілька годин поспіль, після чого Примадонна не могла позбавитися відчуття, що й раніше знала цього юнака, задовго до зустрічі.

Алла Пугачова і Максим Галкін
Алла Пугачова і Максим Галкін святкують річницю подружнього життя

З того моменту вони все частіше почали бачитися, багато розмовляли. Перший крок на шляху до кохання як справжній чоловік зробив Максим – він зізнався, що відчуває до Алли щось неймовірне, а вона відповіла взаємністю. Зірки спочатку приховували від публіки свій роман, враховуючи велику різницю у віці – Галкін молодший за Пугачову на 27 років. Але згодом закохані відкрили правду та стійко витримали шквал критики і засудження.

Весілля Алли Пугачової і Максима Галкіна

Знаменитості узаконили стосунки 23 грудня 2011-го після 10 років цивільного шлюбу. Наречена була вся в білому – норкова шубка, традиційна для Алли Борисівни сукня-балахон, туфлі на платформі. Наречений постав у класичному чорному смокінгу з метеликом.

Весілля Алли Пугачової та Максима Галкіна
Весілля Алли Пугачової та Максима Галкіна

Серед гостей були помічені Микола Басков, Олександр Буйнов, Христина Орбакайте, Валентин Юдашкін, Яна Рудковська, Філіп Кіркоров, як не дивно, та багато інших зірок.

Чутки про розлучення Пугачової і Галкіна

Про ймовірне розлучення Алли і Максима пліткують вже не перший рік. Але пара відповідає на них лаконічно – не дочекаєтеся. Вочевидь, між ними все чудово, а двійнята Ліза і Гаррі зробили їх найщасливішими на світі.

Справжня матір дітей Галкіна і Пугачової вийшла з тіні
Діти Алли Пугачової і Максима Галкіна

Більше цікавого про шлюб Пугачової і Галкіна дізнавайтеся на YouTube-канал “Одна минута”:

Схожі новини