44-річна Олена Кравець вперше розповіла про свою хворобу, яка заважає жити: безрезультатно бореться 3 роки

Вона яскрава, артистична та неймовірно дотепна. Олена Кравець – саме та жінка, яка не соромиться бути смішною, адже без почуття гумору не прожити. Популярною стала зірка завдяки роботі у студії “Квартал 95”. Втім, з ростом вагомості соціальних мереж, Олена спробувала себе і у якості блогерки.

Її сторінка в Інстаграмі нагадує щоденник: там з’являються публікації, присвячені рідним, привітання друзів. Та насправді особистим Кравець вирішила поділитися лише в інтерв’ю Маші Єфросиніній. Виявляється життя поза сценою в Олени – не просте. Вона бореться з хворобою.

Ще одна зірка “плюсів”, яка бореться з недугом

Артистка поділилася вперше такою новиною. Виявляється, що через стрес знаменитість занедужала на хворобу шкіри. Тож “плюси” набувають сумної закономірності: то Алла Мазур боролася за здоров’я, тепер Олена Кравець мучиться.

Олена Кравець і Володимир Зеленський давні друзі
44-річна Олена Кравець вперше розповіла про свою хворобу

У знаменитої гумористки – кропив’янка. Воює зірка з нею вже третій рік, можна сказати – це вже хронічне.

“Три роки тому нізвідки, незрозуміло чому, невідомо як, чому трапилася зі мною якась реакція шкірна. Незрозуміло, на що, на якесь, мабуть, емоційне потрясіння. Я зараз уже, звісно, розумію, на яке. З’явилася одна пляма. Я вислала фотографію лікарці, вона сказала, що це кропив’янка, проходить максимум за шість тижнів: “Не парься”. І я не парилася. І ось минуло шість тижнів, а кропив’янка не пройшла”, – з сумом поділилася зірка.

Втім, Олена руки не опускає і вірить, що вона зможе знову почувати себе так само гарно, як і колись до цієї напасті.

Схожі новини