Як виглядає чоловік переможниці “Х-Фактора” Аіди Ніколайчук: 59-річний Ігор Кондратюк і поруч з ним не стояв

Коли Аіда Ніколайчук вперше з'явилася на екранах, глядачі були впевнені, що в неї та Ігоря Кондратюка ьурхливий роман. Але все було зовсім не так

Коли Аіда Ніколайчук вперше потрапила на екрани, глядачі були впевнені, що в неї роман з Ігорем Кондратюком. І співачка дійсно знайшла кохання на проєкті, але це був не продюсер, а звукорежисер.  Подейкують, що саме з ним молода та прекрасно виконавиця намагалися побудувати стосунки. Але знайти свою долю у шоу не судилося.

Після перемоги Ніколайчук вирішила не співпрацювати з Ігорем Кондратюком. Останній зізнався, що вони дуже різні за характером і не дуже підходять одне одному.

Як виглядає чоловік переможниці Х-Фактора Аіди Ніколайчук

Насправді співачка була заміжня два рази. З першим чоловіком Павлом не склалося, а от зі своїм другим обранцем, білоруським спортсменом-дрифтером та стантрайдером Микитою Подольським, вона пережила справжню історію кохання, яка зародилася завдяки мотоспорту.

Як виглядає чоловік переможниці Х-Фактора Аіди Ніколайчук

Їхні стосунки розпочалися у 2014-му, а стартували з компліменту, який Микита відпустив стосовно голосу співачки. Через 2 роки пара вирішила зареєструвати стосунки і офіційно побралася.

Як виглядає чоловік переможниці Х-Фактора Аіди Ніколайчук

У подружжя були певні проблеми та кризи, як і в будь-якої пари. Співачка ділилася певними не приємними моментами з журналістами, але надія на те, що все налагодиться не покидала її. Однак, після втрати дитини, яку Аіда дуже хотіла, Ніколайчук вирішила з ним попрощатися. Через 3 роки після весілля стало відомо, що пара розходиться. На даний момент достовірно невідомо, у яких відносинах знаходяться Микита та Аіда, як і її сімейний статус.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини