Субота, 19 Червня, 2021

Сумно: Володимир Дантес вперше розчулив розповіддю про батька і показав його фото

Український виконавець Володимир Дантес рідко розповідає про відносини у родині.

На своїй сторінці у мережі Instagram співак Володимир Дантес розповів про відносини з батьком і емоції після його смерті. Батько співака помер 10 років тому. Тоді виконавцю було 22 роки, а його батькові лише 50. Володимир Дантес згадав, що батько помер увісні. Також пригадав, що кожного дня о 5 ранку він ходив на пробіжку, незалежно ні від чого.

Співак зазначив, що розізлити батька і вивести його з себе було вкрай важко. До того ж він був замкнутою людиною, оскільки, за спогадами виконавця, дуже багато працював. Батько йшов на роботу, коли хлопець ще спав, а повертався, коли майбутня зірка вже спала.

View this post on Instagram

Про папу. Я часто шучу про наши отношения с отцом. Т.к максимально пытался привлечь его внимание разными способами. Обычно – вывести его из себя, чтоб он разозлился и ругался со мной. Ну потому что его было мало в моей жизни. А так всё внимание исключительно для меня. Он работал, как вол. Я просыпался он уходил на работу, засыпая он только возвращался с неё. Я обожал и гордился папой. Но связь моя с ним появилась где-то в 16 лет. Помню на день рождения он мне подарил часы. Для меня это выглядело, как билет во взрослую жизнь, где мы с отцом кореша и из-за детского стола меня пересадили за взрослый) Папа был достаточно закрыт. Наверное из-за своей работы. Но в моменты раскрепощения это был самый отвязные в мире отец. Я знал, что в юности он был бунтарем, обожал рок-н-ролл и ходил в клешах. Поэтому в самых близких компаниях все животы надрывали от его шуток, он танцевал и не стеснялся никого, играл в футбол против коровы (это реальная история) и проигрывал))) короче, тот ещё персонелла))) Но в мои 22, а его 50 он ушёл… Быстро, безболезненно… Хотя, казалось бы, человек каждый день в 5 утра бежал на стадион, был здоровый, как медведь, сильный и моложавый, но… наверху,видимо,такие тоже нужны. 10 лет я только закрываюсь шутками про отца и его смерть, так проще и легче. Но все эти 10 лет ловлю себя на мысли, что очень хочется с ним поговорить..мне, эгоисту, мало было нашего общения..мы же только начали быть корешами… Будь мне другом..будь там счастлив))) P.S. Надеюсь, там где он сейчас есть интернет и он это прочтёт)))

A post shared by Dantes (@vladimirdantes) on

 

Під знімком виконавець написав допис присвячений найріднішої людини. Володимир Дантес пригадав, що в дитинстві йому дуже не вистачало батьківської уваги і чоловік намагався всіма можливими способами привернути його увагу.

Також співак зазначив, що знайти спільну мову з батьком йому вдалося лише у 16 років і він дуже хотів, щоб батько прочитав цей допис.

Фоловери не пройшли повз допису. У коментарях шанувальники виконавця ділилися своїми спогадами про дитинство і про батьків. Ті, хто знали батька виконавця, відмітили, що він був чудовою людиною.  І нагадали, що людина живе до и, доки про неї пам’ятають. Деякі теж розповідали, що у них відійшли батьки і ділилися своїми емоціями і переживаннями.

Також відмітили стиль написання публікації і зазначили, що від тексту віє теплом і любов’ю до рідної людини.

Нещодавно Володимир Дантес презентував новий випуск шоу “Мама, я делаю бизнес”. А на день народження мами співак вперше показав фото мами в молодості і відмітив її чудове почуття гумору.

Поділіться статтею

Трійця 2021 припала на 20 червня

Трійця 2021: що святять на Зелені свята, як прикрашати домівку та що суворо заборонено робити у цей день

Трійця 2021 цього року, як ніколи пізня. Дізнайтеся, як потрібно провести це день правильно.
Злата Огнєвич

Ким насправді є Злата Огнєвич і хто її оточує: змінила ім’я та вилила сум від втрати брата у творчість

Злата Огнєвич постала в українському шоу-бізнесі в образі палкої брюнетки з екзотичним ім'ям. Але яка вона насправді?
Катя Осадчей

Знайшлися ексклюзивні фото з модельного портфоліо Каті Осадчої: якби не телебачення, була б зіркою подіума

Талановита людина талановита в усьому. Чи хотіли би ви побачите архівні фото з портфоліо Осадчої?
Леся Нікітюк

Леся Нікітюк обручилася? 34-річна телеведуча приміряла весільну сукню та показала зворушливе відео

Леся Нікітюк не раз жартувала на сторінці свого Інстаграму про те, що хоче вийти заміж та навіть уявляла свою свекруху.

Популярне

Останні новини