31-річний Єгор Гордєєв показав жінку, з якою проводить зимові свята: вічно чекати Нелю Шовкопляс неможливо

Затятий холостяк Єгор Гордєєв опубліковав на особистій сторінці в Інстаграм кадр, який насправді може стати сенсацією. Усі деталі в статті.

Поки колеги Єгора Гордєєва роз’їхалися на свята, він не сумує. Чоловік залишився у Києві, і начебто продовжує працювати. Останнім часом телеведучий став набагато активніше у соціальних мережах і публіку різноманітні кадри, які вважає гідними того, щоб їх побачили інші люди. Зазвичай він оприлюднює пейзажі, тварин та веселощі, які відбуваються на студії.

Єгор Гордєєв показав жінку, з якою проводить зимові свята

Ні для кого не секрет, що вдома на Єгора чекають лише його улюбленці — пес Джум та сірий кіт. Втім, судячи з його stories на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, зимові свята все ж таки прикрасила присутність невідомої жінки. Нещодавно він оприлюднив кадр представниці жіночої статі, яка сиділа поруч з Гордєєвим та писала щось у свій блокнот.

Єгор Гордєєв показав жінку, з якою проводить зимові свята. Скріншот особистої сторінки телеведучого

Цілком імовірно, що це одна з продюсерів на телеканалі “1+1”. Імовірність правдивості саме цієї версії зростає через те, що минулого року Єгор почав активно розвивати власні проекти і поповнив ряди успішних продюсерів каналу.

Нагадуємо, що у своєму інтерв’ю програмі Життя відомих людей телеведучої запевнив, що просто немає часу на стосунки і надає перевагу короткому історія. Буцімто у його житті були лише одні тривалі стосунки і закінчилися вони багато років тому. Втім, повірити у це неймовірно важко, адже Єгор — привабливий та розумний чоловік, а бути постійно самотнім просто нереально. Вирогідніше за все, Єгор із тієї категорії знаменитостей, які попри усе будуть приховувати другу половинку.

реклама

Поділіться статтею

Єгор Гордєєв показав жінку, з якою проводить зимові свята

31-річний Єгор Гордєєв показав жінку, з якою проводить зимові свята: вічно чекати Нелю Шовкопляс неможливо

Затятий холостяк Єгор Гордєєв опубліковав на особистій сторінці в Інстаграм кадр, який насправді може стати сенсацією. Усі деталі в статті.
Руслана Лижичко ніжно обійняла маленьку дівчинку і вразила новиною

48-річна Руслана Лижичко ніжно обійняла маленьку дівчинку і вразила новиною: мрія стати матір’ю здійснилася?

Не так давно відома співачка Руслана Лижичко вразила українців новиною про те, що вона стане матір'ю. Відтепер кожна її публікація викликає шквал емоцій у користувачів.
Як виглядає колишня Данилка

Як виглядає колишня Андрія Данилка: перевершила маму Вєрку Сердючки Інну та допомогла артисту побудувати кар’єру

Як відомо, Андрій Данилко не бажає розповідати про особисте життя, але одній людині він все ж таки присвятив своє інтерв'ю. Як зараз виглядає Анна Сердюк?
Ектор Хіменес-Браво представив свою маленьку принцесу Валентину Гваделупу

Суддя “МастерШеф” Ектор Хіменес-Браво показав свою маленьку принцесу, яку назвав іспанським ім’ям: не натішиться

0
Суддя улюбленого кулінарного шоу країни "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво відкрив фанатам завісу особистого життя та розповів, як назвав свою маленьку принцесу.
Христина Асмус сумує за сосискою Гаріка Харламова

33-річна Христина Асмус чесно зізналася, за чим сумує після розлучення з Харламовим: “Сосиска Гаріка смачніша”

0
Відома російська акторка Христина Асмус піддалася емоціям та чесно розповіла, що у її колишнього чоловіка Гаріка Харламова краще, ніж у інших.

Популярне

Останні новини