В кого з українських телепсихологів найдорожча консультація: Дмитро Карпачов, Наталія Холоденко, Андрій Жельветро

В багатьох шоу соціального характеру часто беруть участь психологи. Одні з найвідоміших на українському телебаченні – Андрій Жельветро, Дмитро Карпачов та Наталія Холоденко.

Герої нашої сьогоднішньої добірки окрім телевізійної діяльності також ведуть приватну практику, яка приносить їм непоганий дохід.

Скільки коштує прийом Андрія Жельветро

Андрій Жельветро – особистий психолог бізнесменів, блогерів та політиків. Глядачі могли бачити його в таких проєктах, як “Холостяк”, “Холостячка”, “Як вийти заміж”, “Один за всіх”, “Таємниці ДНК”, “Від пацанки до панянки” та інших.

Скільки коштує консультація Андрія Жельветро
Скільки коштує консультація Андрія Жельветро

Розцінки на свої консультації лікар оприлюднив на власному сайті. Так, одна зустріч з Жельветро тривалістю година коштує 1000 гривень. Також Андрій практикує онлайн-прийоми за ціною в 100 доларів та VIP-супровід для ділових людей, за який доведеться щоразу викладати мінімум тисячу доларів.

Вартість консультації Наталії Холоденко

Наталія Холоденко теж знайома публіці за участю в популярних телешоу. Крім цього, вона дає майстер-класи і працює особистим психологом, консультуючи людей з усього світу. В інтерв’ю Славі Дьоміну зірка розповіла, що її бізнес-консультація коштує 500 євро, а звичайна – 250.

Наталія Холоденко у себе в офісі
Наталія Холоденко назвала вартість свого прийому

Скільки бере за прийом Дмитро Карпачов

Дмитро Карпачов, мабуть, один з найвідоміших на вітчизняному телебаченні експертів з психології. На його рахунку безліч соціальних проєктів, включаючи “Кохана, ми вбиваємо дітей”, “Вагітна у 16”, “Врятуйте нашу сім’ю”. З ним також дружить Наталія Холоденко. Ще у Дмитра є онлайн-школа для батьків, яка, за його словами, приносить більше прибутку, ніж робота на ТВ.

Дмитро Карпачов на інтерв'ю
Скільки коштує консультація Дмитра Карпачова

В YouYube-шоу Анни Олицької Карпачов заявив, що він меркантильна і фінансово орієнтована людина, а його прийом коштує 400 доларів.

реклама

Поділіться статтею

Скільки коштують консультації Жельветро, Холоденко і Карпачова

В кого з українських телепсихологів найдорожча консультація: Дмитро Карпачов, Наталія Холоденко, Андрій Жельветро

0
В багатьох шоу соціального характеру часто беруть участь психологи. Одні з найвідоміших на українському телебаченні – Андрій Жельветро, Дмитро Карпачов та Наталія Холоденко.
Хто з дружин Віктора Павліка більше полюбився фанатам

Катерина Репяхова чи Лора Созаєва: хто з дружин Віктора Павліка більше полюбився фанатам і перевершив конкурентку

Справжня драма розігралася у 2020 у житті Віктора Павліка: його одруження майже співпало з кончиною молодшого сина. Та всю увагу взяли на себе дружини артиста.
Ектор Хіменес-Браво чесно розповів, що робить з їжею, яка впала на підлогу

Суддя “МастерШеф” Ектор Хіменес-Браво зізнався, що робить з їжею, яка впала на підлогу: не те, що ви подумали

0
Відомий в Україні колумбійський шеф-кухар та суддя популярного телешоу "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво чесно зізнався, що їсть їжу з підлоги.
Камалія та її чоловік-мільярдер Захур покинули готель у Фінляндії через вікно

44-річна Камалія та її чоловік-мільярдер Захур покинули готель у Фінляндії через вікно і загубили речі по дорозі

Відома українська співачка Камалія розповіла про пригоди, які сталися з її родиною у Фінляндії та по дорозі додому до України. Детальніше дізнайтеся у нашій статті.
Тіна Кароль вперше розповіла про власного священника

Тіна Кароль вперше розповіла про власного священника: чим ділиться поп-діва з батюшкою тет-а-тет. Подробиці

Тіна Кароль завжди позиціонувала себе, як справжня вірянка. Артистка не приховує, що має наставника, який допомагає їй словом та наставяє на вірний шлях.

Популярне

Останні новини