Юрій Горбунов та Катя Осадча чекають на поповнення: телеведуча засвітила животик на відпочинку біля моря

Катя Осадча та Юрій Горбунов у зимову відпустку вирішили полетіти до спекотного Таїланду разом із синами. Зірки практично щодня діляться новими кадрами із відпочинку.

Катя Осадча та Юрій Горбунов – одна із найміцніших пар українського шоу-бізнесу. Хоча для обох зірок цей шлюб не перший, саме в цих стосунках обоє змогли відчути себе по-справжньому щасливими. До відносин з Катьою Юрій був одружений більше 20 років, проте так і не став татом. Незмінна ведуча “Світського життя” також ходила під вінець і навіть встигла народили сина Іллю у 19 років. Проте з татом хлопця стосунків так і не склалося – пара досить швидко розійшлася.

Горбунов і Осадча зійшлися у 2017 році, а вже за рік відгуляли пишне весілля. Телеведучі зізнавалися, що Катя на церемонії була на сьомому місяці вагітності, тож танцювати та веселитися на повну на головному святі їхньої родини не змогла.

Катя Осадча та Юрій Горбунов
Катя Осадча та Юрій Горбунов

Того ж року народився їхній син Іван. Зіркове подружжя довгий час приховувало обличчя малюка, але з радістю показувало у соціальних мережах, як вони проводять спільний час та їздять у відпустки. Вдруге пара стала батьками у 2021 році – у них народився молодший син Данило.

Катя Осадча і Юрій Горбунов з синами
Катя Осадча і Юрій Горбунов з синами

Горбунов зізнавався, що зараз їхні обов’язки з дружиною розділилися. Катя більше часу проводить з молодшеньким, а Юрій приділяє усього себе Вані – кулінарить з ним, грається та їздить на виставки автомобілів.

У зимову відпустку усе сімейство зібралося разом та полетіло у теплий Таїланд. Зараз телеведучі разом із дітьми ніжаться на сонці, купаються у морі та діляться пляжними фотознімками у соціальних мережах. Зокрема, прихильники роздивляються животик Осадчої у купальнику, підозрюючи її у “цікавому стані”.

Катя зізналася, що вона миттєво забула, що в рідній Україні зараз зима та холод, настільки комфортно вона себе почуває на теплому березі моря.

реклама

Поділіться статтею

Юрій Горбунов та Катя Осадча чекають на поповнення

Юрій Горбунов та Катя Осадча чекають на поповнення: телеведуча засвітила животик на відпочинку біля моря

Катя Осадча та Юрій Горбунов у зимову відпустку вирішили полетіти до спекотного Таїланду разом із синами. Зірки практично щодня діляться новими кадрами із відпочинку.
Найміцніші пари українського шоу-бізнесу

Найміцніші пари українського шоу-бізнесу: секрет стосунків Альоші і Тараса Тополі, Дантеса і Дорофеєвої та інших

За статистикою, представникам сфери шоу-бізнесу рідко вдається зберегти міцні стосунки та сім'ї - справа у частих гастролях та постійній увазі публіки. Однак є ті виключення, які доводять, що кохання живе набагато більше, ніж три роки.
56-річна Алла Мазур забрала сина і відлетіла у Європу

56-річна Алла Мазур забрала сина і відлетіла у Європу: покинула Україну, щоб побачити успішне закордонне життя

Популярна ведуча Алла Мазур похизувалася яскравою закордонною поїздкою. Зірка разом з сином Артемом відлетіла у Європейський союз. Деталі читайте далі у матеріалі.
Що відомо про таємного сина Дана Балана

Що відомо про таємного сина Дана Балана: молдовський красунчик приховував хлопчика, щоб не ранити Тіну Кароль

Молдовський красунчик Дан Балан постійно приховує особисте життя. Співак ніколи не розповідає про свої романи, однак, за чутками, артист був одружений і навіть має сина.
З ким зустрічається Дан Балан: Тіна Кароль чи Оксана Муха

Поп-діва Тіна Кароль чи переможниця “Голосу країни” Оксана Муха: з ким таємно зустрічається 42-річний Дан Балан

0
В коханки Дану Балану приписують одночасно і Тіну Кароль, і переможницю "Голосу країни" Оксану Муху. З ким все ж таки зустрічається молдавський мачо?

Популярне

Останні новини