Сергій Сосєдов публічно викрив 72-річну Аллу Пугачову: не є виконавицею та завдячує популярністю іншій людині

Сергій Сосєдов вже неодноразово зачіпав особистість Алли Пугачової у своїх критичних висловах, і на цей раз не обійшов зірку стороною. Усі деталі в статті.

Як відомо, вартість виступу Алли Пугачової сягає ціни цілого особняка під Києвом. І хоча мережу ходили чутки про те, що артистка вже не здатна співати, її начебто досі запрошують виступати на корпоративи. Однак, музичний критик Сергій Сосєдов не вірить в це. Про це він повідомив журналістам PopcornNews.

Сергій Сосєдов публічно викрив Аллу Пугачову

Сергій Сосєдов у програмі Секрет на мільйон
Сергій Сосєдов публічно викрив Аллу Пугачову

Так, згідно думки Сергія, над репутацією сімейства працюють професіонали, які вміло створюють ауру успішності та популярності.

“Пугачова вже давно не цікава. Можливо є професіонали, які займаються її просуванням. Незважаючи на відсутність концертів та пісень, про неї постійно говорять, як про співачку. Зараз її професія – співачка на пенсії. Єдине, що можна сказати на її захист — інших хороших артистів зараз дуже мало”, — вважає він.

Сам критик ставиться до талантів співачки з неабиякою часткою скептицизму. За його словами, вона має унікальний тембр голосу, але за останні 30 років бездіяльності ця її особливість уже забулася. Як зазначив Сосєдов, Пугачова дуже вчасно досягла великого народного кохання, що зараз дозволяє їй пожинати плоди своїх минулих праць, зрідка з’являючись на публіці.

45-річний Максим Галкін показав 72-річну Аллу Пугачову в мікросукні
Сергій Сосєдов публічно викрив Аллу Пугачову

Варто відмітити, що шалені заробітки артистки, про які простійно говориться в ЗМІ також знаходяться під сумнівом. Величезний замок Пугачової насправді повністю побудував Максим Галкін, а в у власності артистки знаходиться трикімнатна квартира в Москві, яка була подарована зятем.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини