Продюсер “Голосу країни” Володимир Завадюк розповів правду про характер Тіни Кароль: “Терпіти не можу лицемірство”

Відомий український продюсер Володимир Завадюк, який часто співпрацює з Тіною Кароль, викрив неприємну правду про її характер. Усі деталі в статті.

Володимир Завадюк — продюсер найпопулярніших проєктів на українському телебаченні. Під його керівництвом працюють найвідоміші вітчизняні зірки, в тому числі і Тіна Кароль, яка 2021-го покинула усі можливі його проєкти.

Володимир Завадюк розповів правду про характер Тіни Кароль

Нещодавно він дав ексклюзивне інтерв’ю Люкс ФМ, в якому розповів неприкриту правду про роботу з артистами, а також назвав імена найскандальніших з них, тобто схильних до конфліктів і тоді, коли камера вимикається.

Володимир Завадюк розповів правду про характер Тіни Кароль

Володимир Завадюк розповів правду про характер Тіни Кароль

Так, за словами Володимира Завадюка головними скандалістками українського шоу-бізнесу насправді є Наталія Могилевська та Тіна Кароль. Чоловік зізнався, що працювати з зірками насправді дуже важко, тому що всі вони егоцентричні та дуже прискіпливо ставляться до всього, що стосується їхнього вигляду та іміджу, забуваючи про почуття інших або взагалі не ставлячи їх навіть у фокус.

“Хтось хоче вийти раніше, хтось згодом. Хтось не хоче виходити в цій сукні, бо в ній хтось уже був. Терпіти не можу лицемірство, коли за твоєю спиною роблять не дуже класні речі. Це мені не близько, це не про мої цінності”, – сказав продюсер.

Тим не менш, ідея з фліртом Тіни Кароль та Дана Балана на сцені належала саме Володимиру, який раптово, без попередження зізнався в цьому під час спічу. Це призвело до атаки користувачами сторінок знаменитостей, які врешті-решт мали виправдовуватися перед аудиторією.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини