51-річний Юрій Горбунов зізнався, з ким залишив маленьких синів, коли покинув їх: на Осадчу не покладається

Як відомо, Юрій Горбунов — батько двох маленьких хлопчиків, які потребують постійного нагляду та турботи. Хто дивиться за дітьми, коли Юрій та Катя у роз'їздах?

Як відомо, тележурналісти мають неймовірно щільний графік. Для представників цієї професії вельми важко бути сім’янином та кар’єристом, адже інколи на студії доводиться днювати та ночувати. Тим не менш, у вельми зрілому віці Юрій Горбунов та Катерина Осадча наважилися стати батьками, і не один раз. Зіркове подружжя виховує спільних синів Івана та Данила.

Юрій Горбунов зізнався, з ким залишив маленьких синів

Юрій Горбунов зізнався, з ким залишив маленьких синів

Коли Катя Осадча була зовсім юна, вона також дала життя хлопчику Іллі, який зараз навчається в університеті за кордоном. Тоді молодій розлученій мамі допомагала її мама і піклувалася про онука. Також в родині працює няня, яка слідкує за спадкоємцями телеведучого.

Як повідомив Юрій Горбунов зараз ситуація ніяк не змінилася. Коли обидва тележурналісти не знаходяться вдома з Іваном та Данилом приглядає мама. Це відбувається щодня, адже Катерина Осадча також дуже зайнята людина і потребує допомоги. Горбунов також зізнався, що народження Данила дуже зблизило ведучих. Зараз подружжя дуже мотивоване роботою повідомляє BeautyHub.

“Відмовлятися від якихось проєктів немає жодного сенсу. Діти мотивують і надихають працювати ще більше заради них і для них”, – розповів ведучий.

Тому зараз Катя та Юрій працюють навіть інтенсивніше, ніж раніше. Обидва часто знаходяться у робочих поїздках за кордон і не хвилюються за діток, за якими стежать бабуся та няня.

Нагадуємо, що Катерина Осадча стала матір’ю втретє 2021-го восени. Пара майже до останнього не знала стать дитини, і хотіла дівчинку.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини