Ощасливлений Юрій Горбунов вперше показав молодшого сина: 5-місячний малюк вже ледь поміщається у тата на руках

Юрій Горбунов та Катя Осадча побралися у 2017 році. На момент весілля щаслива наречена була при надії на 7-му місяці, тож зовсім скоро після церемонії пара вперше стала батьками – у них народився син Іван.

Зіркове подружжя досить довго приховували обличчя хлопчика, хоча регулярно ділилися спільними кадрами, на яких позували разом із ним. Парочка обожнює проводити час у сімейному колі – Юрій та Катя часто їздять з дітьми у подорожі, прогулюються містом, відвідують театри, кіно та інші заклади.

Катя Осадча і Юрій Горбунов показали синів

У 2021 році парочка стала батька вдруге. Незмінна ведуча “Світського життя” подарувала чоловікові другого сина Данила. Якщо чотирирічного Івана тепер можна побачити на фотографіях, то ось молодшого подружжя традиційно не поспішає показувати публіці та фанатам.

Тим не менш Горбунов продемонстрував декілька кадрів з малюком 19 січня – Данилу саме виповнилося 5 місяців, тож щасливий татусь вирішив поділитися цією новиною з громадськістю.

На знімку шоумен тримає сина на руках та радісно посміхається:

“Нам сьогодні 5 місяців!! Так все швидко!! Рости синочок здоровим і щасливим!” – написав Юрій у підписі до фото.

До вітань Данила з його маленьким святом долучилися й прихильники його зіркових батьків:

  • “Які ви класні. Нехай щастя вашої родини лише множиться”;
  • “Щиро вітаю і малюка і щасливих батьків”;
  • “Вітаю Дітки Ростуть Швидко”;
  • “А синочок то на вас схожий! Вітаю, Юріє, і передаю вітання мамі Катерині”;
  • “Мої вітання, усіх благ Вам, і малечі найголовніше здоров’ячка, а моїй доні сьогодні 1,7 місяців”, – пишуть користувачі мережі.

Схожі новини