39-річна Світлана Лобода вперше показала обличчя доньки Тільди, яка вважається спадкоємицею Тілля Ліндеманна

Світлана Лобода відноситься до тієї категорії зірок, які будь-якою ціною намагатимуться приховувати особистість своїх обранців від преси та фанатів. Знаменитість вже переконалася у тому, що правило про приватність насправді дуже важливе і грає майже вирішальнучу роль у стосунках, якщо ти носиш зірковий статус. Тому останні 10 років її романи були ледь не найінтригуючою сферою її життя.

Світлана Лобода вперше показала обличчя доньки Тільди

Світлана Лобода
Світлана Лобода вперше показала обличчя доньки Тільди

Ба більше в одному з них у неї народилася друга донька Тільда, батьком якої вважається соліст німецького рок-гурту “Рамштайн”. Втім, це лише чутки, і Світлана точно не квапиться їх підтверджувати.

Навпаки, вона не тільки гарантує приватність батьку своєї дитини, але і маленький Тільді. Так як співачка є активною користувачкою соціальних мереж зовсім не дивно, що на її акаунті постійно з’являються фотографії з дітьми. От тільки обличчя молодшої ніколи не показує. Пошановувачі творчості артистки навіть скаржилися на те, що вона ховає дитину, але Світлану було не переконати.

А днями на її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram з’явилося фото на пляжі, і в цей раз Тільда продемонструвала своє личко.

Дівчинка була в окулярах, але скласти певне враження про неї набагато легше. Рис, які б казали про рідство з Ліндеманом в ній знайти важко, але варто відмітити, що дівчинка дуже маленька, і генетика ще проявить себе, якщо це так.

Тим не менш, знайшлися незадоволені і тим, що донька Світлани Лободи ховається за окулярами. І тим не менш, це стало великим подарунком для фанатів зірки.

Популярне зараз

Схожі новини