38-річна Катерина Осадча невдало сховала вагітний живіт за піджаком, чим видала цікаве положення: нарешті дівчинка?

Відома українська телеведуча Катерина Осадча засвітила у кадрі живіт, який може казати про її цікаве положення. Чи ховає зірка факт вагітності?

Відома українська телеведуча Катерина Осадча є щасливою мамою трьох хлопчиків. Зірці дивовижним чином вдавалося поєднати материнство та роботу на телебаченні. Варто відмітити, що зараз вона, як ніколи присвячує себе дітям. Адже в неї на руках чотирирічний Івасик Горбунов, а також шестимісячний Данилко.

Тим не менш, підписники впевнені, що зіркове подружжя не збирається зупинятися на досягнутому, адже пара неодноразово говорила, що мріє стати батьками дівчинки. Тому шанувальники активно намагаються розгледіти у фігурі знаменитості ознаки вагітності, а преса уважно слідкує за будь-якими змінами у стилі ведучої, адже вона вміло вміє ховати живіт.

Катерина Осадча невдало сховала вагітний живіт за піджаком, чим видала цікаве положення

Так, коли зірка була вагітною Данилом, їй вдавалося приховувати факт майбутнього поповнення майже до 6-го місяця, що може стати рекордом на українському телебаченні. З Івасиком була майже та сама історія.

А нещодавно на її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram з’явиоася нове фото з промо шоу “Голос країни”. На ньому помітно, що піджак Катерини Осадчої сидить дивним чином і може свідчити про недоліки фігури, які в свою чергу навряд з’явилися самі по собі.

Катерина Осадча невдало сховала вагітний живіт за піджаком, чим видала цікаве положення. Скріншот особистої сторінку зірки

Цікаво, що зірка відповідала на запитання про можливе народження дівчинки у сім’ї, і не заперечувала, що шанс на її появу таки є. Однак, натякнула, що спершу потреба поставити на ноги Данилка.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини