52-річний Сергій Сивохо скинув 50 кілограмів через хворобу: як виглядав до та після екстремального схуднення

Відомий український актор, гуморист і шоумен Сергій Сивохо відверто розповів про проблеми зі здоров'ям, які змусили його екстремально схуднути.

Сергій Сивохо народився в Донецьку 8 лютого 1969 року. Широко відомим він став після того, як очолив команду КВК Донецького політеху, де вчився на інженера-металурга на кафедрі обробки металів тиску. Після випуску з вузу майбутня телезірка влаштувався на роботу в Донецький науково-дослідний інститут чорної металургії, паралельно отримавши другу вищу освіту економіста-юрисконсульта.

Зараз уявити українські гумористичні та розважальні шоу без Сивохо неможливо. Чудове почуття гумору, унікальні здатності пародиста, а також його тучна комплекція не залишали шансів не помітити Сергія. У 2017-му його вага складала майже 200 кілограмів. На якийсь час артист зник з радарів, а коли повернувся – вразив новою зовнішністю. Всього за кілька місяців він схуд на 50 кг. Як виявилося, через хворобу.

Сергій Сивохо до та після схуднення
Сергій Сивохо до та після схуднення

В інтерв’ю для програми “Зірковий шлях” на каналі “Україна” Сергій Анатолійович розповів, що проблеми зі здоров’ям почалися ще в дитинстві. Його бронхіт лікували різноманітними засобами, в тому числі й гормонами, які дали свій результат у вигляді повноти, хоча батько Сивохо був спортсменом, мама теж була стрункою.

Незважаючи на це, знаменитість запевняє, що ніколи не комплексував з приводу своєї фігури і донедавна не відчував цих кілограмів, поки несподівано у нього не відкрилася виразка:

“Я просто почав втрачати сили, і не розумів, що відбувається. Я не міг встати. Сказали, що давайте чи худнути, чи до побачення”.

Сергій Сивохо екстремально схуд
Сергій Сивохо екстремально схуд

Так до госпіталізації вага Сивохо складала 195 кг, а після він схуднув на 50 кг.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини