45-річна Марічка Падалко здивувала розкішною шевелюрою: відростила волосся, якому позаздрить навіть Алла Мазур

Блискуча ведуча Марічка Падалко відома своєю фірмовою зачіскою. Боб-каре відмінно підкреслює її образ, але подивіться, як гарно знаменитості з довгим волоссям.

Марічка Падалко. Ця зіркова ведуча незмінно знайомить глядачів ТСН з останніми важливими подіями у країні. Приємний голос, професіоналізм та відмінний стиль роблять її напрочуд впізнаваною. А ще візитівкою знаменитості стала її зачіска. Акуратне боб-каре мріють наслідувати мільйони українок.

Мабуть, ніхто і не бачив, як виглядає улюблениця з довгим волоссям. Сама ведуча вирішила поділитися світлиною, де видно, як довга чорнява коса ховається за тендітними плечима.

45-річна Марічка Падалко здивувала розкішною шевелюрою

Втім, це не єдине фото артистки, де видно, як пасує їй розпущене довге волосся.

45-річна Марічка Падалко здивувала розкішною шевелюрою

Фото з часів ранньої молодості видали стиль Падалко з головою.

45-річна Марічка Падалко здивувала розкішною шевелюрою

Як Марічка Падалко потрапила на телебачення?

Мала хто знає, але у Марічки не було супер професійної освіти, коли їй запропонували роботу на телеканалі. Випадок допоміг прославитися зірці. Річ у тім, що майбутня ведуча тісно товаришувала з Лілією Подкопаєвою. Телевізійники приїхали з “Першого національного” до спортсменки і також познайомилися з Падалко.

Виявилося, що у дівчини був тоді доступ до інтернету і можна було швидше за журналістів дізнаватися спортивні рахунки. Тоді канал запропонував їй співпрацю. Згодом вдалося пробитися і до студії новин. І знову спорт посприяв цьому. Марічку запросили на практику, а через деякий час довірили самій розповідати про головні події футболу, гімнастики, легкої атлетики на всю країну.

Цього ж року Падалко буде у червні відзначати 20-річний ювілей своєї роботи на телеканалі “1+1” в улюбленій студії поруч з вірними колегами.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.