40-річний Сергій Притула вперше показав старшу доньку: не Злата від Ольги Фреймут, а Соломійка від дружини

Сергій Притула щасливий у шлюбі з виконавчою продюсеркою Нового каналу Катериною Сопельник, з якою зблизився на порозі розлучення з першою дружиною Юлією Притулою. Що цікаво, жінки шоумена підтримують добрі дружні стосунки попри те, що одна з них, так би мовити, відбила чоловіка в іншої.

У двох шлюбах Сергій став батьком тричі. Первістка Дмитра йому народила колишня. Після розлучення батьків хлопчик проводить однаково багато часу як з татом, так і з мамою. Катерина подарувала Притулі донечок Соломійку і Стефанію. Старшій зараз 3 рочки, а молодшій рік виповниться навесні 2022-го.

Сергій Притула з дітьми та новою дружиною Катериною

Сергій Притула показав старшу доньку

Від публіки своїх дітей телеведучий не ховає. Навпаки – пишається кожним зі спадкоємців і не втрачає нагоди похвалитися ними перед фанатами.

Цього разу в Інстаграмі Притули з’явилося фото з Соломією, коли він забирав її з дитсадка. Вона позувала у білій куртці та шапці, тримаючи в руках малюнок, який намалювала на заняттях, а він постав у пальті і чорній шапці з написом “Ти – вогонь”.

У підписі Сергій розповів, що після завершення кар’єри у “Вар’ятах” з одного боку втратив чимале джерело доходів, а з іншого отримав можливість проводити значно більше часу з родиною.

Коментатори активно обговорюють теплий сімейний кадр зірки з дитиною:

  • “Татусева копія. Хай росте щаслива і здоровенька”;
  • “Яка ніжна і дуже мила донечка у вас! Щасливі разом!”;
  • “Доця схожа на татка”.

Нагадаємо, за часів співпраці Фреймут і Притули Ольга заявила, що подає на аліменти на Сергія, оскільки він, мовляв, батько її старшої доньки Злати.

Схожі новини