У співведучого Людмили Барбір Руслана Сенічкіна знайшлася дитина: як виглядає, хто мама і чому досі не одружені

Відомий український телеведучий та холостяк Руслан Сенічкін, як виявилося, вже має дитину. Що відомо про таємне батьківство зірки шоу "Сніданок з 1+1"?

Вже 10 років українці просинаються разом з Русланом Сенічкіним, який є незмінним ведучим шоу “Сніданок з 1+1”. Сам він раніше не міг навіть уявити, що на одному місці затримається так довго. Втім, прямі ефіри – наче ковток свіжого повітря, адже вони завжди непередбачувані, тож шоумен дуже полюбив свою роботу.

Компанію Руслану складає співведуча Людмила Барбір. Колеги підтримують не просто робочі, а більш дружні стосунки, які не обмежуються зустрічами на студії. Через це в мережі зіркам регулярно приписують роман, попри те, що Людмила давно заміжня жінка і має сина. На відміну від неї, 42-річний Сенічкін офіційно холостякує. Телеведучий ще не зустрів ту, з ким би хотів пов’язати себе узами шлюбу, але татом стати встиг.

Людмила Барбір, Єгор Гордєєв, Неля Шовкопляс та Руслан Сенічкін
Людмила Барбір, Єгор Гордєєв, Неля Шовкопляс та Руслан Сенічкін

Руслан Сенічкін має доньку

Можливість називатися татом, хоча й тільки хрещеним, Руслану дали його близькі друзі Леонід та Олена Сенкевич, які довірили знаменитості похрестити їхню доньку Емму. Цікаво, що багато років тому саме шоумен познайомив пару, а його кумою стала дизайнерка Наталя Надибська.

Руслан Сенічкін з похресницею
Руслан Сенічкін став татом

Своїми враженнями від отримання такого відповідального статусу хрещеного батька Руслан ділився в одному з інтерв’ю:

“Я називаю малечу Емма і Улибака. Вона завжди так широко усміхається, коли з нею розмовляють. Я точно їй сподобався і вмію її розвеселити. Хочу тепер познайомити Емму зі своєю племінницею Нікою і буду бородатим нянем”.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини