41-річний Єгор Крутоголов вперше розповів про таємний роман з Лілією Ребрик: “Ми разом”. Всі подробиці

Лілія Ребрик завжди представляє себе, як людину сімейних цінностей. Вона з радістю ділиться щасливими світлинами з відпочинку, показує донечок та публічно обіймає свого коханого Андрія Дикого.

Втім, знаменитість запідозрили у романі. Потенційним обранцем став актор комедійного жанру – Єгор Крутоголов. Доля звела зірок на знімальному майданчику комедії “Папаньки”, де вони грали подружню пару. Настільки вжилися в образи артисти, що не можливо було не повірити у щирість їхніх почуттів.

Обійми, поцілунки – все, як у справжнього подружжя.

41-річний Єгор Крутоголов вперше розповів про таємний роман з Лілією Ребрик

“Дві дружини – це добре”

Глядачів настільки вразила акторська гра Лілії та Єгора, що після виходу їхньої спільної творчості у світ, всі й дійсно вирішили: зірки крутять роман. Крутоголов до всіх чуток ставиться з гумором, на пліткарів не ображається та згадує:

“…було смішно, коли на майданчику кричав: “Дружина!”, і оберталися відразу дві блондинки моя Катя та Ліля. Тоді я думав: “Ну, теж непогано”. Дві дружини – це добре, особливо коли вони одна про одну знають”

41-річний Єгор Крутоголов вперше розповів про таємний роман з Лілією Ребрик

Для самого ж актора, як і для Ребрик, всі “сімейні” стосунки лишилися тільки у кадрі. Катерина, яка насправді є дружиною та половинкою Єгора, була присутня на зйомках. Все пройшло у дружній атмосфері.

Кожен зі знаменитостей, запам’ятав “Папаньок” по-своєму. Лілія, наприклад, не зациклюється на романтичних стосунках, а навпаки, згадує як носила під час участі у проєкті під серцем дитину від коханого Андрія Дикого. Їй, вагітній жінці, потрібно було зображувати перед камерою свою протилежність.

Схожі новини