56-річна Руслана Писанка вийшла на зв’язок після знепритомнення на сцені: “Без операції не минеться”

Відома українська акторка Руслана Писанка нарешті вийшла на зв’язок після її госпіталізації. Нагадуємо, що декілька днів тому країною розповсюдилася новина про те, що знаменитість знепритомніла під час вистави у Києві. Деталей про подію майже не було, окрім того, що актори викликали швидку і намагалися допомогти колезі.

Руслана Писанка вийшла на зв’язок після знепритомнення на сцені

Нещодавно на офіційній сторінці “Твій день” в соціальній мережі Facebook з’явилася нова публікація з посиланням на інтерв’ю, у якому вона пояснила, як втратила свідомість посеред спектаклю.

Руслана Писанка вийшла на зв’язок після знепритомнення на сцені

Виявляється усе сталося під час танцю. Акторка неправильно наступила на ногу під час виконання і впала додолу. Спочатку вона подумала, що просто вивихнула кінцівку, але згодом зрозуміла, що все набагато серйозніше. Поки актори намагалися допомогти зірці, вона лежала і не рухалася. Лікаря у залі не знайшли, тому усі терпляче чекали на карету швидкої допомоги.

“Змушена константувати діагноз — у мене перелам ноги зі зміщенням. На жаль, без операції не минеться. Ситуація сталася напередодні у пятницю ввечері, — тож всі спеціалісти для цієї відповідальної справи — будуть лише у понеділок, тобто завтра”

Вже в лікарні вони дізналися, що Руслана таки зламала ногу. Ба більше, перелом непростий, і зірці потребується операція. Коли відбудеться хірургічне втручання достовірно невідомо, але Руслана оточена любов’ю та турботою. Також вона додала фотографію, на якій видно, що виглядає вона прекрасно, як для людини з травмою.

Схожі новини