Христина Соловій забула Святослава Вакарчука і знайшла собі нового фаворита: хто підкорив серце красуні?

Христина Соловій прокоментувала виступи потенційних учасників Євробачення і розповіла, хто з них підкорив її серце та став фаворитом. Усі деталі в статті.

Колись навколо Святослава Вакарчука та його підопічної Христини Соловій ходило безліч чуток. Здавалося, що музиканти безмежно закохані, а співачка лише підливала олії у вогонь, не відповідаючи прямо на запитання журналістів про роман з артистом.

Христина Соловій забула Святослава Вакарчука і знайшла собі нового фаворита

З часом вони віддалилися, Святослав розійшовся зі своєю дружиною та став батьком, а Христина спостерігає за його щастя здалеку. Тим не менш, між ними залишається зв’язок, і він відчутний навіть через призму мистецтва. У творчості Соловій відчувається вплив Вакарчука.

Христина Соловій забула Святослава Вакарчука і знайшла собі нового фаворита

Поки відбувався національний відбір на Євробачення, глядачі активно цікавилися, за кого ж вболівають відомі українські виконавці. Поділилася і Христина Соловій. Фаворитом дівчини стали Kalush Orchestra, які у фіналі Нацвідбору здобули найбільше балів від глядачів.

Христина Соловій розповіла правду про свій роман зі Святославом Вакарчуком
Христина Соловій забула Святослава Вакарчука і знайшла собі нового фаворита

Вони виступали із композицією “Stefania”, яка присвячена мамі засновника гурту Олега Псюха.

“Моє серце сьогодні зі Стефанією. Сподіваюся, ваше теж. Уся Європа має почути ім’я жінки, яка виховала такого хлопа”, – зазначила Соловій.

Однак, під час конкурсу відбулася сильно плутанина і на даний момент музичний гурт збирається подавати до суду на організаторів, щоб добитися справедливості.

Нагадуємо, що ведучий заходу Тимур Мірошниченко заявив, що неправильно зачитав бали через головного редактора, який диктував йому на вухо інші цифри.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини