Куди після “Фабрики зірок” зникла зі сцени українська Анджеліна Джолі Таня Воржева: “Життя давало багато шансів”

Тетяна Воржева була однією з найяскравіших учасниць української "Фабрики зірок", адже вона вражає схожістю з голівудською акторкою Анджеліною Джолі. Дізнайтеся, чим зараз займається ефектна красуня.

Тетяна Воржева народилася грудня 1988 року в Німеччині. З самого дитинства вона мріяла стати і співачкою, і акторкою, і письменницею, і навіть президентом. Дві мрії з чотирьох можливих вона вже втілила, а відбувалося все це на очах у мільйонів українців.

Куди зникла після Фабрики зірок Тетяна Воржева
Куди зникла після Фабрики зірок Тетяна Воржева

У 2009 році Таня взяла участь у талант-шоу “Фабрика зірок-3”. Вона справила сильне враження на чоловічу половину журі та підкорила педагогів своїм вокалом. Воржеву прозвали українською Анджеліною Джолі, хоча сама вона вже давно перестала радіти цьому факту. Ба більше, схожість з голівудською зіркою Тетяна вважає своїм головним недоліком:

“Мені з дитинства говорили, що ми з Джолі – одне обличчя, часто називають її ім’ям. Якщо чесно, я від цього вже втомилася. До цієї акторки у мене абсолютно нейтральне ставлення. Хотілося б просто бути собою. Так, у нас один типаж, не більше”, – розповідала Воржева на кастингу “Фабрики зірок”.

Куди зникла українська Анджеліна Джолі Таня Ворже

Після участі в шоу кар’єра Тетяни до неба не злетіла. І, як вважає вона сама, справа не у відсутності продюсера:

“Справа в мені. мені життя давало багато шансів, але я – людина нового покоління. Мені важлива внутрішня наповненість. Прагнення до популярності, матеріальних благ вичерпало себе, стало просто аватаром. Людина, накопичуючи, ставала нещасною, жалюгідною. Для нашого покоління крутіше бути всередині щасливими. Я дуже хочу виходити на сцену та ділитися енергією, але для цього мені ще потрібно пройти етап себе. Я відчуваю, що мені ще треба зміцнитись всередині, тому відмовляюсь від пропозицій, пов’язаних з музичною кар’єрою. Я не хочу втратити себе”, – зізналася Воржева в інтерв’ю журналу “Хочу“.

Як зараз живе і виглядає Тетяна Воржева
Як зараз живе і виглядає Тетяна Воржева

Зараз, судячи з опису в профілі Тетяни в Інстаграмі, вона співає, веде власний подкаст на YouTube, а також радує підписників регулярними фото і відео.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.