Марічка Падалко розповіла, чому наважилася на поповнення у родині після народження трьох дітей: “Дуже потрібно”

Марічка Падалко - справжня мати-героїня нашого шоу-бізнесу. Зірка народила трьох малюків, але нещодавно її родина отримала несподіване поповнення.

Легендарна ведуча “плюсів” Марічка Падалко у шлюбі була двічі. Пробувши майже 15 років разом з першим чоловіком, вона так і не змогла народити дитину. Лише зустрівши свою долю, Єгора Соболєва, вона змогла наповну відчути радість материнства.

Трьох чудесних діточок подарував цій парі Всевишній. Цікаво, що сама ведуча пригадувала, що планували з коханим лише одного синочка. Та Господь розпорядився інакше. Двійко дівчаток та хлопця-козака виховує родина.

Втім, широке добре серце артистки пустило у сім’ю ще одного малюка. Щоправда, пухнастого і смугастого. У зірки завелася киця.

З’явилася нова рідня за ініціативою донечки Катрусі. Кішечка прибула у новий дім влітку минулого року. Марічка, як і кожна мама-господиня насторожилася, коли їй озвучили таку ідею, але хвостату дуже полюбила.

“Ще місяць тому ми не підозрювали про її існування, тепер наша родина не уявляє, як жила без цієї кішки. Перша домашня тварина в моєму житті завдяки наполегливості Катрусі.
Як і з маленькою дитиною, це не суцільне мі-мі-мі, а маленькі конфузи, пов’язаних з “туалетом” і трохи подряпані меблі”, – розповіла ведуча.

Зірка “плюсів” наголошує, що вона – відповідальна власниця хатньої тварини. Саме тому сама разом з дітками дбає про кицю:

“Кішка потребує не меншого догляду, ніж дитина. Вона не може пояснити, що саме її турбує.
Тому саме від нас залежить її здоров’я”

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.