Ксенія Мішина зі сльозами на очах повідомила, що втратила на війні друга: “Ти наш герой, якого ми ніколи не забудемо”

Відома українська акторка та екс-холостячка Ксенія Мішина зі сльозами на очах повідомила сумну новину - війна забрала життя її друга Паші Лі, який героїчно загинув в Ірпені.

В середу 24 лютого вся Україна прокинулася від вибухів та дзвінків близьких зі словами – війна почалася. На Україну підло напала Росія.

Це повністю розділило життя українців на до та після. До – було спокійним, мирним і щасливим, а після – сповнене болю від втрат, тривоги і ненависті до тих, хто посмів вторгтися на незалежні українські землі.

Поки воїни ЗСУ хоробро боронять Батьківщину, прості люди намагаються вижити та займаються волонтерством, а зірки шоу-бізнесу привертають увагу світової спільноти до воєнних злочинів російської армії. Є серед знаменитостей і ті, хто приєднався до лав збройних сил та територіальної оборони, але, на жаль, не всі залишилися живими.

Акторка Ксенія Мішина крізь сльози попрощалася зі своїм колегою і другом Пашею Лі, який загинув в Ірпені, де жив і працював до війни:

“Пашенько, як же ж так! Ми всі плачемо, світла пам’ять тобі, наш герой! Ти був першим актором, який ділився зі мною своїм досвідом і знаннями… Пам’ятаю наші тренінги і твої лекції. Пам’ятаю на все життя”.

Ксенія Мішина втратила на війні друга
Ксенія Мішина втратила на війні друга

Також Мішина звернулася до росіян, які своїми руками забирають тисячі життів українців:

“Ми ніколи вам не пробачимо те, що ви зробили з нашою країною! Ми ніколи вам не пробачимо украінських людей, яких ви вбили! Ми ніколи вам не пробачимо тупості, боягузтва і гнилих мізків! Ми ніколи не пробачимо тебе, Раша! І ніколи не будемо братськими народами! Ми кожен день втрачаємо дітей, літніх людей, молодих хлопців і чоловіків, які доблесно захищають нашу країну від ваших безсовісних виродків! Слава Україні! Героям слава! Пашо, ти наш герой, якого ми ніколи не забудемо! Світла та героїчна пам’ять тобі!”, – написала Ксенія.

Після вторгнення РФ в Україну Павло поповнив ряди ЗСУ, а два дні тому він написав останній пост у своєму Інстаграмі:

“За останні 48 годин є можливість сісти та світлину кинути про те, як нас бомблять, а ми посміхаємось, тому що впораємось і все буде Україна! Ми працюємо!”.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини