Четвер, 4 Березня, 2021

Оце так проблема: Оля Полякова поскаржилася, чого її позбавив карантин

Українська співачка Оля Полякова опублікувала в Instagram фото в купальнику і поскаржилася, що так і не змогла вирватися на море в цьому році.

Популярна українська співачка Оля Полякова, яка нещодавно зі скандалом виступила в Харкові перед натовпом людей без масок, поскаржилася, що через карантин не поїхала цього року на море.

Про це Полякова написала на своїй сторінці в Instagram.

«Королева ночі» опублікувала фото на фоні моря в рожевому купальнику і поділилася своїми думками про карантин через пандемію коронавірусу.

«Короче, нас туда не скоро выпустят!», – написала Полякова і запитала в фоловерів, кому з них, як і їй, не вдалося цьогоріч позасмагати на морі через карантин.

Також співачка поділилася власним прогнозом щодо того, наскільки довго будуть закриті кордони через карантинні обмеження. Полякова вважає, що до 2022 року.

Деякі підписники написала, що відпочивали, незважаючи на коронавірус, і порадили Поляковій різні привабливі варіанти.

Інші не сприйняли клопоти співачки, і зазначили, що головне – здоров’я.

«Мені здається тут головне не вмерти, а на море можна будь-коли поїхати», «У когось, він закритий постійно, від нестачі грошей !!! Так що море нам тільки може снитися ….. !!!!!! Звичайно ж головне здоров’я», «Якось наші блогєри їздили поки у всіх карантин! Я думаю, що без моря ще ніхто не вмер! Можна і потерпіти!», – написали підписники в коментарях.

Поділіться статтею

Ані Лорак

Ані Лорак на зло Мурату “випадково” засвітила обручку на новому фото: прихильники здивуються новині

Ані Лорак та її розлучення досі є популярною темою серед її прихильників.

Популярне

Останні новини