Колишні кумири українців, які показали своє істинне обличчя під час війни в Україні: Доліна, Гагаріна, Басков

З початком війни в Україні багато українських та російських зірок показали свої істинні обличчя. Не усі вони виявилися прихильниками миру, незалежності та свободи.

З 24 лютого 2022 року Україна веде боротьбу з російським ворогом на усіх фронтах. Міністерство культури готує документ з іменами знаменитостей, які своїми діями і заявами висловлюють підтримку путіну і тим самим виступають за війну на українській землі.

Микола Басков

Одним з перших підтримав дії російської влади в Україні натуральний блондин Микола Басков. Його скандальну публікацію в Інстаграмі видалили, після чого він поскардився, що у світі тепер активно розвивається русофобія. Це те, що турбує музиканта більше за все, поки українці гинуть від дій окупантів.

Лариса Доліна, Поліна Гагаріна та інші зірки, що підтримують кремль

Поліна Гагаріна

Співачка Поліна Гагаріна на подив багатьох українських колег виявилася прихильницею путіна і взяла участь у пропагандистському концерті перед біженцями з Донбасу. Ба більше, на сцену вона вийшла з георгіївською стрічкою у вигляді букви Z – новою емблемою фашизму.

Лариса Доліна, Поліна Гагаріна та інші зірки, що підтримують кремль

Лариса Доліна

Артистка Лариса Доліна неабияк розчарувала українців своїм мовчанням попри те, що вона багато років жила в Одесі, а її батьки поховані у цьому чудовому місті на чорному морі. Так само як і Наташа Корольова, Доліна лише пропіарила власний Телеграм-канал, аби не втратити зв’язок з аудиторією через закриття Інстаграму. Свою політичну позицію співачка тримає при собі.

Лариса Доліна, Поліна Гагаріна та інші зірки, що підтримують кремль

Окрім Баскова, Гагаріної і Доліної, до списку пропутінських артистів, на яких чекають санкції, потрапили Діма Білан, Олег Газманов, Григорій Лепс, Тіматі, Сергій Жуков, Микола Расторгуєв, Джиган, Дмитро Харатьян, Нікіта Михалков, Володимир Машков, Марат Башаров та інші.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.