Ірпінь звільнено: 46-річна Марічка Падалко зізналася, що її чоловік Єгор Соболєв став на захист цього міста

Ірпенчани, яких розпорошила війна сьогодні мають міні-свято: рідне місто звільнено від російських окупантів. Виявляється, активну участь у цьому приймав чоловік Марічки Падалко.

Пара Марічки Падалко та Єгора Соболєва вразила всіх прихильників без виключення. Вони завжди відрізнялися патріотичними настроями, а з початком війни, чоловік взагалі пішов боронити нашу землю.

Сьогодні, разом із перемогою ВСУ в Ірпені стало відомо, що коханий ведучої там теж був на завданні.

“Ірпінь звільнено!!! Понад тиждень всі мої думки були в цьому місті, відколи Єгор Соболєв зі своїми побратимами отримав там завдання”, – написала щаслива Марічка Падалко.

Про звільнення міста повідомив і сам його голова Олександр Маркушин. Примітно, що він не полишив Ірпінь, а став його боронити та займатися евакуацією громадян.

За словами Марічки, зв’язку з її коханим, поки він був там у передмісті – не було:

“Довгі дні без зв’язку, потім поодинокі смс, і сьогодні нарешті… Ірпінь повністю звільнено від окупантів! Зачистки тривають”, – повідомила зірка.

Мальовничий Ірпінь і дійсно став останньою барикадою. Ворог не зміг його пройти, щоб попрямувати на Київ. Вже у перші дні війни наші військові зробили все можливе, щоб відрізати місцину. Головні мости було підірвано, але окупанти попри алогічність такого рішення, все таки намагалися зайняти пригород.

Дуже пошкоджено у ході боїв будівлі житлового фонду. Евакуація з міста триває через розбомблений міст у селищі Романівка. Ірпенчани змушені йти буквально водою убрід аби лише дістатися відносно безпечної столиці.

На черзі звільнення Бучі та Гостомеля. Віримо у ЗСУ та перемогу!

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.