Де перебуває зараз 56-річна Алла Мазур з сином Артемом: чи вивіз ведучу зі столиці її потенційний чоловік

Алла Мазур і до війни приховувала своє особисте життя. Де зараз ведуча і чому вона не публікує більше своїх світлин в Інстаграмі? Дізнайтеся у матеріалі.

Беззаперечна легенда українського телебачення, Алла Мазур, з молодих років працює із новинами. Завжди зірка пропагувала патріотичні настрої і події 24 лютого остаточно визначили її позицію. Кидати Батьківщину у чорну годину знаменитість не збирається. Ще на початку березня Алла заявила, що лишається на рідній землі.

“Ви питали, чи я в Україні? Так, в Україні. Чому не в ефірі? Тут про це. А також про те, що кожен із нас може зробити для оборони навіть у скрутних обставинах. Бо ми вже довели собі, якою монолітною силою можемо бути”, – стоячи у простій хустці заявила Мазур.

Де потенційно може жити зараз Алла Мазур?

Перед війною активно ширилися чутки, що буцім-то ведуча має роман з колегою по цеху, телевізійником Робертом Опалеником. Сама зірка цього не підтверджувала. Проте, і не відмовлялася світські заклади відвідувати разом. У мережі навіть пліткували про те, що син Артем – саме від цього чоловіка.

Де перебуває зараз 56-річна Алла Мазур з сином Артемом

Роберт Опаленик – родом із Закарпаття. Попри повітряні тривоги, ця місцина зараз є однією з найбільш безпечних в Україні.

Роберт Опаленик і Алла Мазур
Де перебуває зараз 56-річна Алла Мазур з сином Артемом

Регіон активно приймає евакуйованих осіб. Також місцем для евакуації лишається Львівська, Волинська, Івано-Франківські області. Тут також діє комендантська година та всі обмеження військового часу. Повітряні тривоги лунають, на жаль, і там з періодичністю, а також навіть прилітають ракети по стратегічно важливих для України об’єктів.

Схожі новини